تمجید متفاوت بابک حمیدیان از هومن سیدی +عکس
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۰۲۸۲
تاریخ انتشار: 2018 February 11    -    ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۰۰
bato-adv
bato-adv
بابک حمیدیان با انتشار یادداشتی که در اختیار «سینما» قرار داده نوشت: با حفظ احترام به تمام کاندیدا‌های جشنواره امسال می‌خواهم نظر خودم را درباره یک اسم بگویم که به نظرم این اسم مهم ترین، تاثیرگذارترین و باهوش‌ترین الگوی یک نسل است و آن هومن سیدی است. هومن سیدی با این حجم از شهرت که در این سال‌ها به خوبی و با مهارت کسب کرده، نماد و الگوی خوبی برای رشد یک سینماگر محسوب می‌شود.
 
هومن سیدی علاوه بر فعالیت در عرصه بازیگری و کارگردانی، نسل درخشانی از بازیگران را به سینمای ایران معرفی کرده است و الزاما این معرفی به معنی آن نیست که آیا نوید محمدزاده وامیر جدیدی اولین بار با هومن سیدی کار کرده اند یا خیر. منظور این است که رشد حرفه‌ای و نزدیک شدن آرام آرام به کمال بازیگری را هر دوی این ستاره‌ها در کار‌های هومن سیدی داشته اند. دو بازیگری که تماشا کردن بازی شان برای من لذت بخش است و امیدوارم نسلی که بازیگری را دنبال می‌کند، نوع رفتار این دو بازیگر درخشان را برای رسیدن به بالاترین سطح بازیگری الگو قرار دهد.

دم هومن سیدی گرم که پرچم یک نسل را اینگونه بالا نگه داشته. می‌خواهم توجه نسل خودم و نسل قبل و بعد از خودم را به هومن سیدی به عنوان تاثیرگذارترین الگوی فرهنگی یک سینماگر جلب و از او تقدیر کنم و خوشحالم که با او هم نسل هستم و خوشحالم که همزمان با او بازیگری را آغاز کردم. به نظم ذهنی هومن سیدی بسیار احترام می‌گذارم و امیدوارم این روندش همیشه پا برجا باشد.
 
 تمجید متفاوت بابک حمیدیان از هومن سیدی +عکس
منبع: سینما دیلی
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر