اعلام نامزدهای جشنواره فجر شگفتی‌ساز شد
کد خبر: ۱۰۰۲۴۶
تاریخ انتشار: 2018 February 11    -    ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۲
با اعلام اسامی نامزدهای رشته های مختلف نکات جالبی دیده می شود:

فیلم سینمایی «بمب» در رشته های بهترین فیلم، بهترین فیلمنامه ، بهترین فیلمبرداری و... کاندیدا شده است. جالب اینکه فیلم با مشکلات عدیده ای در حوزه طراحی لباس داشت ، در این رشته نیز نامزد دریافت سیمرغ بلورین است .  طراحی لباس بمب توسط سارا خالدی‌زاده صورت گرفته است.

نکته جالب دیگر این که فیلم سینمایی «دارکوب» ساخته بهروز شعیبی 2 بازیگر نقش اول زن دارد!  سارا بهرامی برای فیلم دارکوب و مهناز افشار برای فیلم دارکوب نامزد دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن هستند.

داروغه زاده در پاسخ به رضا رشیدپور مجری برنامه هفت درباره این که یک فیلم ممکن است دو نقش اول داشته باشد، گفت: این سوال تخصصی است که باید هیئت داوران بدان پاسخ بدهند.

فیلم سینمایی «کامیون» ساخته کامبوزیا پرتوی همزمان در دو رشته کارگردانی و فیلمنامه نامزد دریافت جایزه جشنواره فیلم فجر است و این فیلم در بخش بهترین فیلم هم کاندیدای دریافت سیمرغ بلورین است این درحالی است که فیلم به لحاظ کارگردانی و فیلمنامه دچار مشکلاتی است که کارگردان هم به آن اذعان دارد.

نامزد شدن «پژمان جمشیدی» برای دریافت جایزه سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد هم تعجب اهالی سینما را برانگیخت زیرا او همان بازی ای را در «سوءتفاهم» ارائه داد که در آثار کمدی هم شاهد آن بودیم.

حال باید دید هیئت داوران در برابر موارد ذکر شده چه توضیحاتی را ارائه می دهند 
فارس
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار