جزییات واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده شیراز+عکس
کد خبر: ۱۰۰۱۷۵
تاریخ انتشار: 2018 February 10    -    ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۱
 مسئول راوبط عمومی اورژانس استان فارس گفت: شمار مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس در محور مهارلو ۲۱ نفر بوده است.

بحرانی اظهار کرد: صبح امروز یک فقره حادثه‌ی واژگونی اتوبوس مسافربری در محور مهارلو به شیراز حادث شد.

او با اشاره به این‌که حادثه حوالی ۱۰ صبح حادث شده است، گفت: شمار مصدومان این حادثه ۲۲ نفر بوده است.

بحرانی خاطرنشان کرد: ۸ دستگاه آمبولانس به همراه بالگرد اورژانس به محل اعزام و مصدومان سریعاً به مراکز درمانی شیراز منتقل شده‌اند.
 

 
مصدومیت ۱۵ نفر در پی واژگونی اتوبوس در جاده مهارلوی شیراز

ساعت ۱۰ صبح امروز (شنبه ۲۱ بهمن‌ماه) بر اثر واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده‌ی مهارلوی شهرستان شیراز، ۱۵ نفر زخمی شدند.

 «مهدی زارع»، فرمانده ارشد عملیات سازمان آتش‌نشانی شیراز در این‌باره گفت: حادثه‌ی واژگونی اتوبوس ساعت ۱۰ صبح شنبه ۲۱ بهمن به مرکز عملیات گزارش شد.

وی افزود: این اتوبوس بین شهری از شهرستان فسا به سمت شیراز در حرکت بوده که به‌علت نامعلومی از مسیر خارج و واژگون شده است.
 
 
فرمانده ارشد عملیات سازمان آتش‌نشانی شیراز گفت: براثر واژگونی و برخورد اتوبوس به موانع حاشیه جاده سرنشینان درون اتوبوس گرفتار شده و صدمه زیادی دیده بودند.

زارع ادامه داد: آتش‌نشانان به محض رسیدن به محل حادثه، ایمن‌سازی‌های لازم را انجام دادند و با کمک امدادگران اورژانس عملیات امدادرسانی به سرنشینان اتوبوس را آغاز کردند.

وی با بیان این‌که نیرو‌های عملیاتی با استفاده از تجهیزات مخصوص سرنشینان گرفتار شده را رهاسازی کردند، خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان به کمک عوامل اورژانس سرنشینان و مصدومین را از اتوبوس خارج و به امدادگران حاضر تحویل دادند.

فرمانده ارشد عملیات سازمان آتش‌نشانی شیراز یادآور شد: یکی از مصدومین که به شدت آسیب‌دیده بود در همان لحظات اولیه توسط هلیکوپتر به مراکز درمانی اعزام شد.

به گزارش ایسنا، اورژانس فارس از اعزام ۶ دستگاه آمبولانس به محل تصادف و انتقال کامل مصدومان به مراکز درمانی شیراز خبر داده است.

پلیس هنوز در مورد علت وقوع حادثه ابراز نظر نکرده است.
ایسنا
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار