محور کندوان بعدازظهر امروز یک‌طرفه می‌شود
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۰۰۰۰۲
تاریخ انتشار: 2018 February 08    -    ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۸
bato-adv
bato-adv
بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و سامانه هوشمند تردد شمار بر‌خط، در حال حاضر غیر از محور‌های مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش، بقیه محور‌های مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

‌کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۹۰ دستگاه ترددشمار فعال در محور‌های برون شهری، نسبت به روز قبل ۱۱.۵ درصد افزایش نشان می‌دهد؛ در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها ۱۶.۲ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۷ الی ۱۸ و کمترین تردد بین ساعات ۳ الی ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب‌تری را برای سفر انتخاب کنند.

‌پرترددترین جاده‌های کشور‌

آزادراه کرج‌-تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه قزوین‌-کرج، محور تهران-پاکدشت و پاکدشت-تهران، آزادراه تهران-قم، آزادراه قم-تهران، آزادراه زنجان - قزوین، محور تهران-شهریار و شهریار-تهران، محور ساوه-تهران و تهران-ساوه در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین ترافیک را داشته‌اند.

رانندگان محور‌های کوهستانی و سردسیر حتماً برای تردد در این جاده‌ها زنجیرچرخ داشته باشند.

محدودیت ترافیکی جاده‌هایی پرتردد تا روز دوشنبه ۲۳ بهمن‌ماه ۹۶

‌تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۱۸ الی ساعت ۱۰ روز دوشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۳ در محور‌های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران-سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع است؛ تردد موتور‌سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ از کرج به سمت مرزن‌آباد به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ الی ۲۴ روز‌های شنبه و یکشنبه مورخ ۲۱ و ۹۶/۱۱/۲۲ از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ الی ۲۴ روز‌های شنبه و یکشنبه مورخ ۲۱ و ۹۶/۱۱/۲۲ از رودهن به سمت آمل ممنوع است؛ از ساعت ۱۶ الی ۲۴ همان روز با اعلام مأموران پلیس راه در محل، از آب اسک به سمت رودهن (محدوده مشاء) به‌صورت یکطرفه خواهد بود.

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج – چالوس و بلعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز تردد تریلر‌ها کماکان ممنوع است همچنین تردد کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۶ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه پیش‌ِرو همچنین از ساعت ۶ روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۲ الی ساعت ۱۲ روز دوشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۳ ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۱۲ الی ۲۴ روز جمعه مورخ ۹۶/۱۱/۲۰ از قائم‌شهر به تهران و همچنین از ساعت ۸ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۲ از تهران به قائم شهر و بالعکس ممنوع است.

در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و یکشنبه مورخ ۱۹ و ۹۶/۱۱/۲۲ ممنوع است.

در محور آستارا – اردبیل و بلعکس تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹۶/۱۱/۲۲ ممنوع است.

در محور قدیم ساوه – همدان و بالعکس تردد تریلر‌ها و کامیون‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد‌شدنی از ساعت ۸ الی ۲۴ روز‌های پنجشنبه و یکشنبه مورخ ۱۹ و ۹۶/۱۱/۲۲ ممنوع است.

ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی و شرایط نامناسب فیزیکی راه‌

محور رامیان -اولنگ-شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان به دلیل نبود ایمنی کافی، فعلاً مسدود است.

‌محور فرعی شمشک – دیزین، واقع در استان‌های البرز و تهران، از مورخ ۱۷ تیر ۹۶ تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور فرعی گنجنامه – تویسرکان، واقع در استان همدان، از مورخ ۱۶ آذر ۹۶ تا اطلاع بعدی به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور سی‌سخت – نورآباد (سمیرم)، واقع در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد و اصفهان، از مورخ ۲۵ آذر ۹۶ تا اطلاع بعدی، به‌دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور پونل-خلخال در استان گیلان به علت بارش برف و عدم ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود و محور جایگزین، جاده اسالم به خلخال است.

‌محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاهی جاده‌ای

محور کندوان از مورخ ۲۶ آذر تا ۲۰ اسفند ۹۶، روز‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه‌شنبه هر هفته به غیر از ایام تعطیل و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، در حوزه استان البرز از ساعت ۲۳ الی ۵ بامداد و در حوزه استان مازندران از ساعت ۲۱:۳۰ الی ۵ بامداد روز بعد، به‌دلیل اجرای عملیات ایمن‌سازی تونل امیرکبیر (شماره ۵) مسدود است و تردد از محور‌های فیروزکوه و هراز انجام می‌شود؛ در زمان اجرای عملیات، محور کرج-چالوس از ساعت ۲۱:۳۰ در حوزه استان مازندران (در مقطع مرزن آباد) و از ساعت ۲۳ در حوزه استان البرز (در مقطع میدان امیرکبیر کرج) تا ساعت ۵ بامداد روز بعد مسدود است.

آزاد‌راه رشت – قزوین (لاین جنوبی) واقع در استان‌های گیلان و قزوین، از مورخ ۸ بهمن لغایت ۱۵ بهمن ۹۶، به صورت ۲۴ ساعته، به‌دلیل اجرای عملیات نصب تیر‌های فلزی پل راه‌آهن قزوین-رشت - انزلی، حدفاصل عوارضی امامزاده هاشم تا عوارضی قزوین، مسدود بوده و تردد از محور قدیم رشت-قزوین انجام می‌شود.

‌آزاد‌راه قزوین-رشت (لاین شمالی)، واقع در استان قزوین، از مورخ ۸ بهمن لغایت ۱۵ بهمن ۹۶، به‌صورت ۲۴ ساعته، به‌دلیل اجرای عملیات نصب تیر‌های فلزی پل راه‌آهن قزوین – رشت - انزلی، کیلومتر ۵۵ الی ۲۵۰+۵۵، محدوده اجرای عملیات مسدود بوده و تردد از کنارگذر احداثی انجام می‌شود.

محور هراز محدوده آبشار لاین غربی – مسیر جنوب به شمال از مورخ ۳ دی لغایت ۱۷ بهمن ماه ۹۶، به صورت ۲۴ ساعته، به‌دلیل اجرای عملیات به‌سازی گالری آبشار، کیلومتر ۵۰۰+۹۹ الی ۵۰۰+۱۰۰، محدوده اجرای عملیات (گالری آبشار) مسدود بوده و تردد از تونل جدید آبشار به‌صورت دو طرفه انجام می‌شود.

‌محور هراز قطعه تونل جدید امامزاده هاشم از مورخ ۲۱ دی لغایت ۱۹ بهمن ماه ۹۶ و همچنین از مورخ ۲۴ بهمن لغایت ۱۵ اسفند ماه ۹۶، به صورت ۲۴ ساعته غیر از ایام شرایط جوی خاص (بارش برف)، به‌دلیل اجرای عملیات رفع مشکلات ناشی از نفوذ آب و یخ زدگی، آب بندی و ایمن سازی، کیلومتر ۱۰۲، محدوده اجرای عملیات (تونل جدید امامزاده هاشم) مسدود بوده و تردد از محور قدیم هراز محدوده گردنه امامزاده هاشم انجام می‌شود.

در محور قدیم تهران – قم، واقع در استان تهران، تا روز ۲۰ اسفند ۹۶، روز‌های شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت ۸ الی ۱۸ و همچنین روز‌های سه‌شنبه از ساعت ۸ الی ۱۴ هر هفته، به غیر از ایام تعطیلات رسمی و همچنین روز‌های قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌دلیل اجرای عملیات تراش، لکه‌گیری و روکش آسفالت کیلومتر ۱۵ الی ۴۸ تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم مسیر) انجام می‌شود.

مسافران می‌توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه‌ها و خلاصه آخرین وضعیت جاده‌ها، عدد ۱۴۱ را به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ پیامک کنند و یا با شماره‌های ۱۴۱ و ۸۸۹۲۵۲۵۲ تماس بگیرند. 
فارس
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
نیازمندیها
بلیت هواپیما چارتر