کشف جسد کارمند بخشداری در رودخانه
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۹۳۷۸۷
تاریخ انتشار: 2017 December 07    -    ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
همزمان با کشف جسد کارمند جوان گمشده در خودرو پرایدش، تحقیقات پلیسی برای رفع ابهام سقوط مرگبار آغاز شد.
 
قربانی ماجرا صبح یکشنبه 12 آذر سوار بر خودرویش در مسیر بازگشت به روستای محل زندگی‌اش به طور اسرارآمیزی ناپدید شد.وقتی تلاش‌های بستگان و آشنایان وی برای به‌دست آوردن ردی از «احسان» بی‌نتیجه مانده بود، پلیس آگاهی شهرستان «نکا» در جریان ماجرا قرار گرفت.
 
خانواده مرد جوان در شرح ناپدید شدن پسرشان اعلام کردند صبح روز یکشنبه احسان خاله‌اش را سوار ماشین کرد تا او را به خانه‌اش در روستای «ماکران» ببرد. او بعد از پیاده کردن خاله‌اش، راهی روستایشان بود که به طور اسرارآمیزی ناپدید شد.با گذشت سه روز از ناپدید شدن احسان، هنگامی که بستگان و آشنایان وی همچنان سرگرم جست‌و‌جوی مسیر حرکت احسان بودند ناگهان تنه نیمه شکسته درختی در رودخانه نکا، توجه آنان را جلب کرد.
 
در نگاه نخست هیچ اثری از خودرو در داخل رودخانه دیده نمی‌شد اما در بازرسی‌های دقیق قسمتی از سقف خودرو در عمق حدود نیم متری آب پیدا شد.بنابراین مأموران نیروی انتظامی و آتش‌نشانی در جریان ماجرا قرار گرفته و بلافاصله تلاش برای بیرون کشیدن خودرو آغاز شد.دقایقی بعد هم جسد مرد جوان، داخل خودرویش پیدا شد.
 
در پی کشف خودرو وجسد مرد جوان که کارمند بخشداری هم بود برخی از آشنایان‌اش اعلام کرده‌اند که او هیچ وقت با سرعت بالا رانندگی نمی‌کرد. به همین خاطر مرگش مرموز است. درحال حاضر تحقیقات تخصصی در این‌باره ادامه دارد. جسد قربانی ماجرا نیز برای کشف علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافته است.

روزنامه ایران
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
برچسب ها: قتل
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv