چهره هایی که زیبایی طبیعی را می‌پسندند
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
loading...
کد خبر: ۸۷۸۲۰
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: 2017 October 07    -    ۱۵ مهر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
bato-adv
bato-adv
طبیعی است وقتی میلیون ها نفر مخاطب داشته باشی، برای جذاب تر شدن دست به هر کاری می زنی. اما برخی از ستاره ها هستند که زیبایی طبیعی را بیشتر می پسندند. اگر شما هم می خواهید با این چهره ها آشنا شوید، با ما همراه باشید.
چهره هایی که زیبایی طبیعی را می‌پسندند
ستاره های زن، از خواننده گرفته تا مدل و بازیگر سینما، همیشه به دنبال راههایی برای زیباتر کردن خودشان هستند. آنها انواع رژیم های غذایی، جراحی های زیبایی و مدل های مختلف آرایش را به کار می گیرند تا نه تنها اعتماد به نفس خودشان بلکه علاقه طرفداران شان هم بالا ببرند. طبیعی است وقتی میلیون ها نفر مخاطب داشته باشی، برای جذاب تر شدن دست به هر کاری می زنی. اما برخی از ستاره ها هستند که زیبایی طبیعی را بیشتر می پسندند. اگر شما هم می خواهید با این چهره ها آشنا شوید، با ما همراه باشید.
 
دمی لواتا
 
تناسب اندام برای تمام خانم ها اهمیت دارد، بنابراین تعجبی ندارد که این امر برای زنان هالیوودی امری حیاتی باشد. یکی از ستاره هایی که برای این موضوع تلاش های زیادی کرد، دمی لواتا بود. او برای مدت زیادی فکر می کرد که اندام زیبایی ندارد به طوری که در یکی از مصاحبه هایش گفت: «من در آن دوران از زندگی ام که حس خوبی نسبت به اندامم نداشتم، همیشه سعی می کردم که لباس هایی کاملا پوشیده به تن کنم طوری که ذره ای از اندام ام دیده نشود.» اما حال او توانست طرز فکرش را تغییر دهد و حس بهتری نسبت به خودش داشته باشد.
 
 ستاره هایی که زیبایی طبیعی را می پسندند
 
«حال من اعتماد به نفس بالایی دارم و فکر می کردم که زیباترین زن دنیام. من این اندام طبیعی خودم را واقعا دوست دارم.» او حتی اکثر اوقات عکس های بدون آرایش خود را با کپشن «دوشنبه های بدون آرایش، دوشنبه های طبیعی» برای هوادارانش به اشتراک می گذارد.
 

 
لیدی گاگا به لباس، مدل مو و آرایش عجیب و غریب اش شهرت دارد. اما علارغم این که هواداران زیادی دارد، هیچگاه نسبت به زیبایی اش مغرور نشد. او حتی اعتراف می کند که چهره جذابی ندارد اما این موضوع باعث نشد که او هم مانند بسیاری از ستاره های دیگر دست به جراحی های زیبایی بزند. او یک بار در مصاحبه ای گفت: «اگر برای زیبایی معادله ای وجود داشت، من هیچگاه در آن پیروز نمی شدم. البته من با این مسئله مشکلی ندارم و به آنچه هستم افتخار می کنم. اگر چه توضیح این قضیه برای مردم سخت است و مرا زیر فشار می گذارد اما من یاد گرفتم که آنچه هستم را بپذیرم.»
 
 ستاره هایی که زیبایی طبیعی را می پسندند
 
او با انتشار عکس هایی از صورت بدون آرایش اش نشان داد که با پوست صورت اش که پر از جوش و لک است، هیچ مشکلی ندارد. او حتی هوادارانش را نیز تشویق می کند تا ظاهر طبیعی خود را حفظ کنند.
 


سلما هایک
 
جذابیت و استعداد منحصر بفرد سلما هایک بر هیچکس پوشیده نیست. او حتی در سن 50 سالگی هم با جوان ترین زنان هالیوود در زیبایی رقابت می کند. او در مصاحبه ای با مجله «نیویورک تایمز» گفت: «این که مجبور نیستم برای زیباتر شدن تلاش کنم، به من حس رهایی می دهد.
 
 ستاره هایی که زیبایی طبیعی را می پسندند
 
زیبایی طبیعی واقعا لذت بخش است. به نظر من یک زن در دهه 30 سالگی از زندگی اش در نهایت زیبایی، تجربه و ذکاوت است. اگر به من بگویند که آیا حاضری به دوران 25 سالگی ات بازگردی، در جواب می گویم: خبر هرگز، زیرا خودم را در در این سن بیش از هر چیز دیگری دوست دارم.»
 

 
دانای گوریرا
 
ما دانای گوریرا را بیشتر با سریال «The Walking Dead» می شناسیم. شاید به نظر شما او زن زیبایی نباشد اما نظر خودش چیز دیگری است. اگر چه او در طول سریال از کلاه گیس استفاده می کرد اما هیچ نگرانی از ظاهر شدن در ملا عام با موهای کوتاه مردانه اش ندارد. او حتی در نقش هایش هم نشان داد که چقدر نسبت به ظاهرش اعتماد به نفس بالایی دارد.
 
 ستاره هایی که زیبایی طبیعی را می پسندند
 
او می گوید: «من یک بار مجبور شدم کلاه گیس بگذارم، آن دوران واقعا دوران سختی برایم بود. من آن را در سریع ترین زمان ممکن از سرم در آوردم و از آن زمان به بعد سمت کلاه گیس هم نرفتم. تمام چیزی که من برای زیباتر کردن خودم بدان احتیاج دارم یک برق لب و یک جفت گوشواره است. از آنجا که رنگ پوست ام تیره است، گوشواره هایم خیلی به چشم می آید و همین برای من کافی است تا حس بهتری نسبت به خودم داشته باشم.»
 

 
کیت وینسلت
 
محبوبیت کیت وینسلت از سال 1997، زمانی که نقش رز را در فیلم «تایتانیک» بازی کرد، آغاز شد. حال با وجود گذشت چندین سال، او هنوز هم جای خود را در میان طرفدارانش حفظ کرده است.  او در ماه اکتبر 2017 42 ساله می شود اما هنوز هم علاقه ای به رفتن زیر تیغ جراحی زیبایی ندارد. او در مصاحبه ای با مجله تلگراف گفت: «من به عمل های زیبایی اعتقادی ندارم چون در خانواده ای بزرگ شده ام که زیبایی طبیعی را می پسندیدند.
 
 ستاره هایی که زیبایی طبیعی را می پسندند
 
به علاوه، اگر من ظاهرم را تغییر دهم، دیگر در دنیای هالیوود جایی نخواهم داشت. من یک بازیگرم و بازیگرها باید چهره ای طبیعی داشته باشند.» او در ادامه می گوید: «یک بار من دخترم را در مقابل آینه بردم و به او گفتم که ببین، ما خیلی خوشبختیم که انقدر زیباییم، ما خیلی خوشبختیم که صورت مان هیچ اشکالی ندارد، خوشبختیم که چشم های زیبایی داریم و... که ناگهان دخترم در جواب گفت: می دانم مامان! و من خدا را بابت این نعمت ها همیشه شکر می کنم.»
 

 
آلیشا کیز
 
آلیشا کیز خواننده، بازیگر و ترانه سرای مشهور نیز یکی دیگر از ستاره هایی است که به زیبایی طبیعی اعتقاد دارد. او تا به حال 15 جایزه گرمی را از آن خود کرده است و مطمئنا در آینده ای نزدیک بر افتخارات خود خواهد افزود. 
 
 ستاره هایی که زیبایی طبیعی را می پسندند
 
او می گوید: «قبل ترها، زمانی که من بدون آرایش از خانه بیرون می آمدم، مدام استرس داشتم که نکند هوادارانم بخواهند با من عکس بگیرند، نکند پاپاراتزی ها عکس بدون آرایش من را در شبکه های اجتماعی منتشر کنند و... و این افکار مدام مرا تحت فشار می گذاشت. این که مردم در مورد من چه فکری می کنند واقعا برایم اهمیت داشت.
 
اما یک بار، زمانی که عکسی از چهره بدون آرایش من توسط خبرنگاران در شبکه های اجتماعی منتشر شد با خودم فکر کردم که چقدر من با چهره ای طبیعی زیباترم!  به نظر من آن عکس زیباترین و صادقانه ترین عکسی بود که از من منتشر می شد. از آن زمان بود که دیگر خودم را از بند آرایش رها کردم. من نه تنها صورت، بلکه افکار، احساس و آرزوهایم را نیز سانسور نخواهم کرد.»
 

 
اشلی گراهام
 
اشلی گراهام مدل آمریکایی است اما با دیگر مانکن ها فرق دارد. در دنیایی که لاغری مد است، او چاقی را ترجیح داده و از این موضوع نیز اعتماد به نفس کامل دارد. «من در بدنم چربی زیادی دارم اما این موضوع باعث پیشرفت من نشد طوری که حتی توانستم عکس ام را روی جلد مجله چاپ کنم. هر کسی مرا هر طور که دوست دارد قضاوت می کند.
 
 ستاره هایی که زیبایی طبیعی را می پسندند
 
برخی ها می گویند که چاقم، برخی ها می گویند اندام زیبایی دارم. بعضی ها مرا زشت و بعضی دیگر مرا زیبا می خوانند و در نهایت به این نتیجه رسیدم که هیچ زنی را نمی توان ایده آل تمام مردم خواند. بنابراین تصمیم گرفتم آنطور که خودم می پسندم باشم.» اشلی گراهام حتی از گذاشتن عکس های بدون آرایش خود در شبکه های اجتماعی نیز ابایی ندارد.
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
شهاب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
2
26
آفرین طبیعی هرچی باشه زیباس وای که دلم میسوزه واسه زنایی که عمل میکنن خوشگل شن برعکس زشت میشن یه چیزی تومایه های اجنه :Oخاک وچووک
حمیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
11
14
زنان ایرانی بیش از 90% لوازم آرایشی های دنیا رو استفاده میکنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
2
19
وای حالا هنرپیشه های ما. صد و ده قلم آرایش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
8
16
دختری رو میشناختم که قبل از عمل به قدری زشت بود همش دلم میسوخت دختر به این نجیبی چقدر زشته و ممکنه خواستگاری نداشته باشه ولی وقتی دماغش رو عمل کرد اصلا باورم نمیشد . به نظرم اگر زندگیش رو هم داده بود برای عمل ارزشش رو داشت .
ناشناس
|
Azerbaijan
|
۱۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۵
0
1
در دنیایی که پسرانش عمل جراحی زیبایی می کنند، بدون آن که خجالت بکشند زیر ابرو بر می دارند و ده ها عمل آشکار و نهان دیگر می کنند و در یک کلام عمل زیبایی، فارغ از این که لازم باشد یا نه، تأثیر مثبتی در زیباتر شدن شخص داشته یا نداشته باشد، خود به یک ارزش تبدیل شده باشد سخن گفتن از زیبایی طبیعی قدری دشوار است. اصولاً برای تشخیص زیبایی طبیعی هم شم و حس و حال طبیعی لازم است که در جوانان امروزی نیست. پس خوشا به حال پزشکانی که نتیجه ی کارشان هر چه باشد مورد پسند است حتی زیباترین را به زشت ترین تبدیل کنند.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۶
0
0
صد البته زیبایی چیز بسیار خوبی است اما حماقت در زیبا شدن چیز دیگری است ، اینکه کسانی بتوانند و یا لازم باشد واقعاً با عمل جراحی زیبایی بهتر شوند بندرت پیدا می شوند .ولی متاسفانه امروزه به خاطر حماقت ، چشم وهم چشمی ، پولداری ، غرور کاذب و کمبود شخصیتی ، جو گیری ماهواره ایی و... هستند بسیاری از دختران و زنان ما که چه ها که نمی کنند . حتی آنقدر علم ندارند که بدانند عواقب این کارها چه ضررهایی را برایشان به ارمغان خواهد آورد .به امید روزی که شعور و فرهنگمان شایسته ایرانی بودن را نشان دهد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv