مردم تهران آماده تشییع باشکوه پیکر شهید حججی
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۸۶۸۲۶
تاریخ انتشار: 2017 September 26    -    ۰۴ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۹
bato-adv
bato-adv
 معاون امنیتی و انتظامی فرماندار تهران با بیان اینکه پیکر شهید محسن حججی روی دوش هموطنان و مردم تهران به‌طور با شکوهی تشییع خواهد شد، گفت: این مراسم باشکوه با حضور خیل عظیم عاشقان و راس ساعت ۹ صبح آغاز می‌شود.


علی‌اصغر ناصربخت درباره جزییات برگزاری مراسم تشییع شهید محسن حججی در تهران اظهار کرد: تمامی تدابیر لازک انتظامی، ترافیکی و خدماتی برای این مراسم اندیشیده شده است.


وی ادامه داد:‌ مراسم تشییع پیکر شهید محسن حججی فردا ساعت 9 صبح در میدان امام حسین(ع) تهران و با حضور خیل عظیم عاشقان و عزاداران حسینی آغاز خواهد شد.


معاون امنیتی و انتظامی فرماندار تهران تصریح کرد: هموطنان پیکر پاک شهید محسن حججی را روی دوش خود تا میدان شهدای تهران تشییع می‌کنند.


به گفته ناصربخت تمامی تمهیدات لازم از سوی نیروی انتظامی، آتش‌نشانی، اورژانس، هلال احمر، سازمان تبلیغات و سایر دستگاههای ذیربط اندیشیده شده است که امیدواریم این مراسم به بهترین وجه برگزار شود.
وی افزود:‌ طول مسیر تشییع شهید حججی 5 کیلومتر است که تصور می‌کنیم خیل عظیم عاشقان در سرتاسر طول مراسم حضور داشته باشند.


معاون امنیتی و انتظامی فرماندار تهران تصریح کرد: مقارن شدن تشییع پیکر شهید محسن حججی با هفته دفاع مقدس و ایام عزاداری سید و سالار شهیدان بدون شک جلوه‌ای از معنویت را به این مراسم شکوهمند می‌بخشد و جمعیتی وصف ناپذیر حضور می‌یابند.


تسنیم
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv