قیمت جدید انواع میوه و صیفی‌جات
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
loading...
کد خبر: ۷۶۸۷۲
تاریخ انتشار: 2017 June 19    -    ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۰
bato-adv
bato-adv
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار با بیان اینکه قیمت انواع میوه، صیفی و سبزی در بازار مصرف به صورت متعادلی به فروش می‌رسد گفت: تن‌ها ۲ محصول انگور یاقوتی و گیلاس قیمتی بالاتر از حد انتظار دارند.
 
حسین مهاجران با بیان این قیمت تمام میوه و صیفی‌جات موجود در بازار مصرف به غیر از انگور یاقوتی و گیلاس متعادل است اظهار کرد: هرکیلوگرم گیلاس در میادین مرکزی میوه و تره بار ۴ تا ۱۴ هزار تومان، انگور یاقوتی ۸ تا ۱۲ هزار تومان و انگور یاقوتی ریز ۵ تا ۶ هزار تومان به فروش می‌رسد.
 
وی افزود: انگور یاقوتی با توجه به اینکه از مناطق جنوبی کشور مانند سر پل ذهاب، قصر شیرین به تهران و سایر نقاط کشور حمل می‌شود هزینه‌های زیادی بابت حمل و نقل آن پرداخت می‌شود به طوری که هزینه حمل یک کیلوگرم انگور یاقوتی از محل تولید تا تهران حدود ۳۰۰ تومان است.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار ادامه داد: قیمت انگور یاقوتی در شهر تهران تا ۱۰ روز دیگر با آمدن انگور یافت‌آباد ارزان می‌شود و به قیمت تعادلی می‌رسد.
 
قیمت هندوانه به ۴۰۰ تومان رسید

 
وی با اشاره به قیمت سایر میوه‌ها و صیفی جات تصریح کرد: هر کیلوگرم هندوانه در میادین میوه و تره بار ۴۰۰ تا ۸۰۰ تومان، طالبی هزار تا هزار و ۵۰۰ تومان، خربزه هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.
 
مهاجران گفت: قیمت هر کیلو گرم زرد آلو ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان و نوع ممتاز آن ۸ تا ۹ هزار تومان، هلوی ساری ۲ تا ۶ هزار تومان، گوجه درختی هزارو ۵۰۰ تومان تا ۸ هزار تومان در میادین مرکزی میوه و تره بار به فروش می‌رسد.
 
رئیس اتحادیه فروشندگان میوه و تره بار اظهار داشت: هر کیلوگرم خیار گلخانه‌ای هزار تا هزار و ۵۰۰ تومان و خیار بوته‌رس هزار و ۵۰۰ تومان تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان و گوجه‌فرنگی فرنگی ۴۰۰ تومان ۲ هزار تومان به فروش می‌رسد.
 
وی تصریح کرد: قیمت هر کیلوگرم سیب‌زمینی زمینی هزار تا هزار و ۴۰۰ تومان و پیاز هزار و ۴۰۰ تومان تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان است.
 
مهاجران همچنین گفت: قیمت هر کیلوگرم سبزی خوردن نیز در میادین مرکزی میوه و تره بار هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار تومان و سبزی آش هزار تا هزار و ۵۰۰ تومان است که نرخ این محصولات در سطح شهر حداکثر باید با ۳۰ درصد افزایش قیمت به فروش برسد.  
 
تسنيم
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv