ماشین های علی دایی توقیف شد!
bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
loading...
کد خبر: ۷۳۶۹۷
تاریخ انتشار: 2017 May 19    -    ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶
bato-adv
bato-adv
 علی دایی درباره شکایت از باشگاه پرسپولیس مطلبی را در اینستاگرام خود منتشر کرد که به این شرح است:

«دوستان عزیز سلام
در مورد اخبار مربوط به شکایت من از پرسپولیس که البته مربوط به ماه ها پیش است نه الان باید مسائلی را بگویم که شاید خیلی از شما اطلاعی ندارید بعد از رفتن من از پرسپولیس، این باشگاه طبق قرارداد باید مالیات را به اداره مالیات پرداخت می کرد که نکرد.
 
من هیچ بحثی سر مسائل مالی نداشتم و بارها و بارها به مدیریت پرسپولیس نامه زدم که این موضوع را پیگیری کنید. من و اداره مالیات ١٣ بار به باشگاه پرسپولیس نامه زدیم ، بله ١٣ بار نامه زدیم اما حتی یک بار از سوی باشگاه پرسپولیس پاسخی داده نشد. من بارها نامه زدم تا این مشکل حل شود .
 
در طول دوران زندگی ام هرگز نشده بود که حسابم مسدود شده باشد. سر عدم پاسخ گویی مدیران باشگاه حسابم بسته شد و حتی تمام ماشین هایم توقیف شد. این در حالی است که در تمام این سالها بابت پرداخت به موقع مالیات بارها مورد تقدیر مسئولان اداره مالیات قرار گرفته بودم اما هنوز چک مالیات سال ٩٣ دست من است و نقد نشده و مشکلات بسیاری برای من به وجود آورد به نظر شما آیا نباید برای احقاق حق خودم شکایت کنم وقتی به ١٣ نامه من بی توجهی می شود و همه چیز را شوخی و بازی تصور می کنند؟ متاسفانه این مساله در مورد بسیاری از دوستان و بازیکنان سابق هم رخ داده که این یک توهین آشکار به افرادی است که در این تیم بزرگ و مردمی کار کرده اند گره ای که با دست باز می شود با دندان باز نمی کنند»

منبع: جام جم آنلاین
 

bato-adv
bato-adv
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv
bato-adv