شهرداری اجازه حفاری جدید در پلاسکو نمی‌دهد
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۶۱۹۰۲
تاریخ انتشار: 2017 January 21    -    ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
bato-adv
bato-adv
قائم مقام شرکت آب و فاضلاب استان تهران گفت: علی‌رغم این‌که در ضلع شرقی و غربی ساختمان پلاسکو تجهیزات حفاری مستقر شده‌ است، اما شهرداری اجازه شروع حفاری را نمی‌دهد.

علیرضا نوذری‌پور با بیان این‌که پیشنهاد حفر تونل جدید برای دسترسی به حبس شدگان سانحه ریزش ساختمان پلاسکو از سوی شهرداری داده شده بود، اظهار کرد: در حال حاضر در حال آماده کردن اطلاعات و دسترسی به نقشه هستیم.

وی ادامه داد: اگر شهرداری اجازه کار را بدهد کار حفاری آغاز خواهد شد، اما تا زمان نگرفتن مجوز نمی‌توانیم کار را شروع کنیم.

او پیش از این درباره حفاری‌های صورت گرفته توسط شرکت آبفا گفته بود که ابتدا کار تونل‌زنی از مغازه‌ای مجاور ساختمان پلاسکو که یک مغازه طلافروشی بود آغاز شد. اطلاعات محلی گویای وجود ساختمان موتورخانه زیر این مغازه بود و برهمین اساس برای رسیدن به افرادی که در این موتورخانه مفقود شده بودند اقدام به حفر چهار متر تونل عمودی و بعد از آن حفر پنج متر تونل افقی کردیم ولی این حفاری‌ها به نتیجه نرسید لذا امروز جلسه‌ دیگری برای تعیین تکلیف این قضیه تشکیل شد که براساس آخرین آمار قرار شد طبق پیشنهاد شهرداری تونل جدیدی حفر شود. 
ايسنا
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv