ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا
bato-adv
کد خبر: ۶۱۸۷۴
تعداد نظرات: ۷ نظر
تاریخ انتشار: 2017 January 21    -    ۰۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۵۹
ویکیپدیا یکی از معروف ترین سایت ها در جهان است که محتوای زیادی از انواع مطالب مختلف را دربردارد. با وجود این، در ویکیپدیا گوشه های تاریک، حوادث و حقایق عجیب و غریب و ترسناکی وجود دارد. در این گزارش چند نمونه از آنها را خواهید خواند.
عجیب ترین و ترسناک ترین صفحات ویکی پدیا  اختصاصی «تابناک باتو»؛ ویکیپدیا یکی از معروف ترین سایت ها در جهان است که محتوای زیادی از انواع مطالب مختلف را دربردارد. با وجود این، در ویکیپدیا گوشه های تاریک، حوادث و حقایق عجیب و غریب و ترسناکی وجود دارد. در این گزارش چند نمونه از آنها را خواهید خواند.

پسری در جعبه


 
 
«پسری در جعبه» به موردی گفته می شود که در آن پسری پس از تجاوز کشته شده و جسدش را درون جعبه ای قرار داده اند. این اتفاق در سال ۱۹۵۷ در فیلادلفیا، پنسیلوانیا اتفاق افتاد. پسرک شش سال داشت. هویت او و قاتلش هرگز شناسایی نشد.

دی. بی. کوپر
 
 

این اسم متعلق به مردی است که مرموزترین هواپیماربایی تاریخ را انجام داد و هیچ وقت دستگیر نشد. او هواپیما را ربود و برای مدتی هدایت آن را به دست گرفت، پس از آن خود را با چتر نجات پایین انداخت و هیچ کسی نمی داند که او کجاست و هیچ گاه هویت او شناسایی نشد.

حادثه ها در تفریحگاه دیزنی لند


 
 
به کسانی که قصد دارند با خیال راحت به پارک تفریحی دیزنی لند بروند، توصیه می شود صفحه ی Incidents at Disneyland Resort در ویکیپدیا را مطالعه نفرمایند. در این صفحه درباره شکایت های قضایی از دیزنی لند در رابطه با مرگ ده ها کودک به تفصیل توضیحاتی ارائه شده است.

آتش در تئاتر ایروکويز
 
 

این یکی از فجیع ترین آتش سوزی های تاریخ بود که در سال ۱۹۰۳ میلادی در شیکاگو اتفاق افتاد و ۶۰۰ تن در آن کشته شدند. نکته عجیب اینکه یک روز پیش از وقوع آتش رئيس آتشنشانان برای دیدن ساختمان آمده بود، او به همه گفت که این ساختمان کامل خواهد سوخت، زیرا به هیچ یک از تجهیزات اطفاء مجهز نیست.

توهم کوتارد
 
 

توهم کوتارد (سندرم خود مرده پنداری) و یا سندرم جسد متحرک، بر یک نوع بیماری روانی دلالت می کند که در این حالت فرد می پندارد که مرده است، در برخی موارد نادر نیز به فرد مبتلا احساس جاودانگی و نامیرایی دست می دهد.

آسایشگاه ویورلی هیلز
 
 

ویورلی هیلز یکی از ترسناک ترین مکان ها در ایالات متحده آمریکاست. در این بیمارستان سابق بیماران سل، بیش از ۶۰ هزار تن بر اثر اتفاقات مختلف از جمله شکنجه جان خود را از دست داده اند.

مرگ الیسا لم