عبور از کانال فاضلاب به داخل پلاسکو
bato-adv
کد خبر: ۶۱۸۰۰
تاریخ انتشار: 2017 January 20    -    ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸
پیرمردی که مسئول تأسیسات ساختمان تجاری پلاسکو است، مدعی شده کانال فاضلاب این ساختمان وسط خیابان قرار دارد و بر هیمن اساس، مسئولان امداد تصمیم گرفته‌اند از دریچه کانال فاضلاب، وارد طبقات زیرین این ساختمان بشوند.

بر اساس این گزارش، دود سفید همچنان از آوار ساختمان پلاسکو بر می‌خیزد و آتش‌نشانان مشغول پاشیدن آب بر روی آوار هستند تا آتش احتمالی را خاموش کنند.

وزیر کشور نیز ساعاتی پیش گفته بود آتش خفته در طبقات زیرین پلاسکو وجود دارد و ممکن است شاهد انفجار باشیم.

به گزارش تسنیم، ساختمان تجاری پلاسکو، ساعت 7 و 59 دقیقه صبح روز گذشته دچار حریق شد و به دلیل شدت آتش‌سوزی و انفجارهایی که دلیل آن هنوز مشخص نیست، حوالی ساعت 11 قبل ازظهر روز گذشته، فرو ریخت که بر اثر آن تعدادی از آتش‌نشانان زیر آوار گرفتار و برخی نیز مصدوم شدند.

ساعاتی پیش نیز سرپرست مرکز اورژانس کشور از شهادت یکی از آتش‌نشانانی خبر داد که بر اثر سوختگی شدید در بیمارستان شهید مطهری تهران بستری شده بود.

جلسه کمیته بحران حادقه ساختمان پلاسکو با حضور محمدباقر قالیباف شهر تهران، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور، سردار اشتری فرمانده انتظامی کشور، سردار ساجدی‌نیا فرمانده انتظامی تهران بزرگ، مسئولان آتش‌نشانی و رئیس اورژانس کشور در حال برگزاری است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار