چرا «خندوانه» پخش نشد؟
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۶۱۷۸۱
تاریخ انتشار: 2017 January 20    -    ۰۱ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۰
bato-adv
bato-adv
برنامه تلویزیونی «خندوانه» شب گذشته به بهانه همدردی با بازماندگان حادثه پلاسکو پخش نشد.

شب گذشته، با توجه به حادثه مرگبار و اندوهگین آتش‌سوزی و فروریختن قدیمی‌ترین ساختمان بلند تهران، رامبد جوان کارگردان و مجری برنامه تلویزیونی «خندوانه» به مدت 5 دقیقه به همراه تمامی گروه سازنده «خندوانه» پیام تسلیت گفت و بیان کرد: اتفاق تلخی را که امروز برای شهرمان و قدیمی‌ترین ساختمان شهر تهران رخ داد و باعث شد تعداد زیادی از آتش‌نشانان شهرمان شهید شوند، تسلیت می‌گوییم.

او ادامه داد: بسیاری از این آتش‌نشان‌ها منتظر پایان شیفت‌کاری خود بودند تا به پیش خانواده‌های خود بروند و توقع چنین اتفاق و فاجعه‌ای را نداشتند. «خندوانه» این مصیبت را تسلیت گفته و در کنار این واقعه تلخ ایستاده‌ایم.

کارگردان فیلم سینمایی «نگار» با بیان اینکه این روزها عده ای از مردم مسئول ثبت لحظه شده‌اند و خودشان را خبرنگار می‌دانند، اظهار داشت: مدت‌هاست یک رفتار غلط به شدت نشر پیدا کرده‌ است. به طوری که همه خود را مسئول ثبت کردن لحظه‌ها می دانند و عادت کردیم غم‌انگیزترین لحظه‌ها را ثبت کنیم. متاسفم برای این افراد و دست مریزاد می گویم به تمام آنهایی که لحظه را غنیمت شمردند و به جای ثبت لحظه به کمک آتش‌نشان‌ها و درمانگاه های انتقال خون رفته اند. خواهش می‌کنم در این مواقع دست و دلمان بلرزد.

جوان در پایان با آرزوی شادی روح رفتگان و صبر برای بازماندگان این حادثه غمبار بیان کرد: برنامه تلویزیونی «خندوانه» تا اطلاع ثانوی پخش نخواهد شد و در روز مقرر پر انرژی در خدمت مردم عزیز ایران هستیم.  
باشگاه خبرنگاران
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv