آزارو اذیت پسر دانشجو داخل پراید +عکس
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۵۲۶۶۰
تاریخ انتشار: 2016 October 22    -    ۰۱ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۸
bato-adv
bato-adv
شامگاه بیست و سوم مهرماه امسال یک پسر دانشجو به اداره آگاهی رفت و از یک مرد 31 ساله به نام امیر که وی را آزار داده بود شکایت کرد.

این پسر 20 ساله در تشریح جزییات ماجرا گفت: از مدتی پیش در شبکه مجازی بی تاک با یک مرد جوان به نام امیر آشنا شدم. شبها با او چت می کردیم تا اینکه عصر جمعه به من گفت در خانه حوصله اش سر رفته و از من دعوت کرد با هم قرار بگذاریم و برای تفریح بیرون برویم. عصر جمعه برای اولین بار در خیابان با امیر قرار گذاشتم و با پرایدم دنبال او رفتم. ما در خیابان های شرق تهران می گشتیم که او به بهانه پیدا کردن یک آدرس مرا به سمت قیامدشت برد . او یکباره به رویم چاقو کشید و داخل ماشین و با تهدید چاقو مرا آزار داد و گوشی موبایل و 80 هزار تومان پولی را که همراه داشتم از من گرفت. او تهدیدم کرد بلافاصله از آنجا دور شوم.

با شکایت پسر دانشجو تلاش برای ردیابی مرد جوان آغاز شد و پلیس با اطلاعاتی که از طریق شماره تلفن وی به دست آورده بود چهار روز بعد این مرد 31ساله را در خادم آباد شهریار ردیابی وبازداشت کرد.

امیر که چهار فقره سابقه کیفری در پرونده اش دارد و پزشکی قانونی جای 70 بریدگی ناشی از خودزنی را روی بدنش گزارش کرده در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران برای برگزاری نخستین جلسه تحقیق حاضر شد.

در این جلسه که به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور دو قاضی مستشار تشکیل شد وی به جرمش اعتراف کرد و به فریب پسر دانشجو وسرقت و آزار او اعتراف کرد.

بنا به این گزارش، پرونده این مجرم سابقه دار با حکم قضایی به پایگاه نهم پلیس آگاهی فرستاده شد تا تحقیقات درباره سایر جرم های احتمالی وی و شناسایی سایر شاکیان تکمیل شود.

منبع: رکنا
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv