افزایش دوباره وام مسکن
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۵۶۰
تاریخ انتشار: 2015 June 30    -    ۰۹ تير ۱۳۹۴ - ۱۸:۲۰
bato-adv
bato-adv
عباس آخوندی با اشاره به صندوق پس انداز مسکن یکم، اظهار داشت: در ۱۸ روز کاری این صندوق ۷۸ میلیارد تومان پس انداز جذب شده است که این پس انداز هر روز افزایش می یابد.

وی افزود: استقبال از این صندوق خوب بوده است و به هر میزان که پس انداز کنند، پس از یک سال دو برابر و پس از دو سال ۶ برابر تسهیلات می‌گیرند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه قدرت خرید هفت برابر می شود، گفت: استقبال مردم بیش از انتظار ما بوده است و پیش بینی می کنیم که پس انداز در این صندوق افزایش یابد.
آخوندی ادامه داد: ما باید در بازار انواع تسهیلات را فراهم کنیم، به دلیل اینکه توقع متقاضیان زیاد است و تسهیلات پایدار در بازار مسکن داده شود.

وی درباره احتمال افزایش مجدد سقف وام مسکن، اظهار داشت: با شرایط اقتصادی سقف این رقم باید افزایش یابد و تسهیلات بانکی باید به نسبت قیمت خرید افزایش پیدا کند اما به دلیل اینکه قدرت وام دهی بانک‌ها پایین است و بانک‌ها توان پرداخت و پاسخگویی به متقاضیان را ندارند، بنابراین در حال حاضر امکان افزایش این رقم را نداریم.

به گزارش مهر وزیر راه و شهرسازی درخصوص قطعه چهار آزادراه تهران-شمال گفت: خوشبختانه این قطعه به خوبی پیش رفته است و درخصوص ادامه آزادراه همت به سمت کرج هم توافقات خوبی با مقامات محلی داشته ایم تا به کمربند شمالی کرج برسد.

آخوندی افزود: مشکل ما تملک بخشی از این آزادراه است که بسیار گران تر از ساخت آن تمام می شود که در حال حاضر با مشکل در این بخش مواجه هستیم.

بنکر
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv