مرد جوان همسرش را کشت و خودکشی کرد
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۰۳۸۷
تاریخ انتشار: 2016 March 10    -    ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۵
bato-adv
bato-adv

روز دوشنبه اهالی خیابان صدرای شیراز متوجه صدای شلیک گلوله از داخل خیابان شدند آنها پس حضور در خیابان با جسد غرق خون زن همسایه به نام ناهید رو به رو شدند با اعلام موضوع به بازپرس ویژه قتل بلافاصله ماموران پلیس برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند

بررسی اولیه نشان می داد زن جوان بر اثر اصابت یک گلوله جانش را از دست داده است یکی از همسایه ها در بازجویی ها مدعی شد ناهید و همسرش به نام رضا از چند سال قبل در این محله زندگی می کردند در این مدت همیشه صدای دعوای آنها را می شنیدم و این دو با هم اختلاف شدیدی داشتند به احتمال زیاد همسر ناهید او را به قتل رسانده است

با مشخص شدن این موضوع تحقیقات برای شناسایی و دستگیری رضا آغاز شد. در حالیکه تحقیقات برای شناسایی متهم ادامه داشت ساعتی بعد ماموران با جسد مرد جوانی که با شلیک گلوله به سرش جانش را از دست داده است رو برو شدند.
با بررسی اولیه مشخص شد مرد جوان با شلیک به سرش جانش را از دست داده و اسلحه ای در دستانش است.

با شناسایی هویت مرد جوان مشخص شد او همان رضا است که ساعتی قبل به زندگی همسرش یایان داده است. برررسی ها نشان می داد رضا به خاطر اختلافات خانوادگی ابتدای همسرش را به قتل رسانده و دقایقی بعد نیز با شلیک گلوله به سرش به زندگی اش پایان داده است.

سرهنگ سیروس حیدری رییس پلیس آگاهی استان فارس با اعلام ا گفت: تحقیقات برای مشخص شدن انگیزه قتل و خودکشی همچنان ادامه دارد.


موبنا
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv