پلیس در تعقیب برادر لئوناردو دی کاپریو! +عكس
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۳۰۲۳۳
تاریخ انتشار: 2016 March 08    -    ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۲۰:۵۰
bato-adv
bato-adv
لئوناردو دی کاپریو در حال سپری کردن رویایی‌ترین سال دوران زندگی خود است، اما اوضاع برای تمام افراد خانواده او به این خوبی نیست.

آدام فرر برادرخوانده لئوناردو دی‌کاپریو و نخستین الهام‌بخش بازیگر «گرگ وال‌استریت» در راه بازیگر شدن پس از حضور نیافتن در دادگاه تحت تعقیب پلیس قرار گرفت. فرر قرار بود به اتهام دزدی در دادگاه حضور یابد.
برادر دردسرساز دی‌کاپریو که مدتی با اعتیاد به مواد مخدر دست‌وپنجه نرم می‌کرد، ماه ژانویه به سرقت اشیایی به ارزش کمتر از 700 پوند متهم و قرار شد که 18 فوریه برای رسیدگی به اتهامش در دادگاه حاضر شود. البته این بازیگر سابق در دادگاه حضور نیافت و از این روی تحت تعقیب پلیس قرار گرفت.


لئوناردو دی کاپریو و برادر خوانده اش

لئوناردو دی کاپریو و برادر خوانده اش

 

یکی از اعضای خانواده در این باره گفت : «آدام همچنان به فرار از مسئولیت‌های خود ادامه می‌دهد. ادامه این روند به زندانی شدن دوباره او منجر خواهد شد. او پیش از این با مواد مخدر دست‌به‌گریبان بود و حالا در دردسر تازه‌ای افتاده است.»

حضور آدام فرر در سریال‌های تلویزیونی دهه هشتاد مانند «گالکتیکا» یکی از دلایل علاقه‌مند شدن بازیگر «اگه میتونی منو بگیر» به بازیگری بود. این دو پس از ازدواج پدر دی‌کاپریو و مادر آدام تمام دوران کودکیشان را با هم گذراندند، اما زندگی هر کدام سرانجام بسیار متفاوتی داشت.
دی‌کاپریو هفته گذشته پس از چهار دور ناکامی سرانجام اسکار بهترین بازیگر مرد را برای بازی در «بازگشته از گور» به دست آورد.

سيمرغ
bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv