جزئیات بازگشایی درب‌های حرم رضوی اعلام شد
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۸۰۲۲۷
تاریخ انتشار: 2020 May 24    -    ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۱:۵۰
bato-adv
bato-adv
آستان قدس رضوی در اطلاعیه‌ای ساعات بازگشایی حرم مطهر و نکات ضروری که هنگام تشرف توسط زائران باید رعایت شود را اعلام کرد.

آستان قدس رضوی در اطلاعیه‌ای ساعات بازگشایی حرم مطهر و نکات ضروری که هنگام تشرف توسط زائران باید رعایت شود را اعلام کرد. متن این اطلاعیه به این شرح است:

خداوند متعال را شاکریم که بعد از دوره‌ای سخت و ناگوار، مجددا توفیق خدمت‌گزاری به زائران آستان مقدس رضوی را نصیب خادمان این حریم آسمانی کرد. بنا بر مصوبه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا ان‌شاءالله از روز دوشنبه 5 خرداد‌ماه صحن‌های حرم مطهر علی ابن موسی الرضا(ع) به‌روی زائران ارجمند روزانه از یک ساعت بعد از طلوع آفتاب تا یک ساعت قبل از غروب آفتاب بازگشایی خواهد شد.

به‌منظور حفظ سلامتی زائران ارجمند تقاضا داریم در زمان تشرف نسبت به رعایت موارد ذیل اهتمام فرمایند:

1- رعایت اصول بهداشتی اعم از شست‌و‌شوی مکرر دست‌ها، همراه داشتن ماسک و دستکش، پوشاندن بینی و دهان در زمان عطسه و سرفه، خود‌داری از دست دادن و روبوسی و ...

2- همکاری با خادمان، حفظ نظم و انضباط و فاصله اجتماعی در هنگام تشرف

3- همراه داشتن جانماز ، کتب ادعیه و قرآن شخصی و چادر برای بانوان محترم

ان‌شاءالله با تلاش خادمان و مشارکت زائران ارجمند در اجرای شیوه‌نامه‌ها و حفظ نظم و فاصله اجتماعی مناسب در حرم مطهر رضوی، شرایط تشرف به زیارت و بهره‌مندی از انوار قدسی این مضجع نورانی برای همگان استمرار داشته باشد.

آستان نیوز

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv