آمریکایی‌ها با نرم‌افزار زوم عروسی می‌کنند
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۷۵۱۲۵
تاریخ انتشار: 2020 March 29    -    ۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۵
bato-adv
bato-adv
همزمان با اعمال سیاست‌های قرنطینه در آمریکا، آن دسته از زوج‌های آمریکایی که نمی‌خواهند مراسم عروسی خود را به عقب بیندازند از نرم افزار زوم برای برگزاری مجازی این مراسم استفاده می‌کنند.

اکثر مراسم عروسی در آمریکا به علت شیوع ویروس کرونا لغو شده و زوج‌ها در انتظار بهتر شدن شرایط هستند. اما برخی که طاقت این کار را ندارند مراسم کوچکی بدون حضور مهمان برگزار کرده و از طریق نرم افزار ویدئو کنفرانس زوم دوستان و اقوام خود را به صورت مجازی به عروسی دعوت می‌کنند.

آمریکایی‌ها با نرم‌افزار زوم عروسی می‌کنند

به تاخیر افتادن و لغو برگزاری مراسم عروسی زیان هنگفتی را به صنایع مختلفی که در آمریکا از این امر سود می‌برند و خدمات مراسم عروسی ارائه می‌دهند، وارد کرده و آن‌ها امیدوارند بعد از کاهش خطر کرونا این زیان را در تابستان آینده جبران کنند؛ هر چند در این زمینه هیچ اطمینانی وجود ندارد.

نرم افزار زوم که امکان برگزاری جلسه ویدئو کنفرانس را به ده‌ها نفر به طور همزمان می‌دهد حالا به ابزاری برای برگزاری جشن‌های مجازی عروسی در آمریکا مبدل شده و بررسی‌ها نشان می‌دهد استفاده از این نرم افزار در آمریکا در روز‌های اخیر در مقایسه با ابتدای ماه فوریه دو برابر شده است.

از جمله صنایعی در آمریکا که به علت لغو برگزاری مراسم عروسی ضرر و زیان چند میلیارد دلاری متحمل شده اند، می‌توان به عکاسی و فیلم برداری، گل فروشی ها، لباس فروشی ها، صنایع غذایی و شیرینی فروشی‌ها و برخی خرده فروشان دیگر اشاره کرد.

برگزاری هر مراسم عروسی در آمریکا در سال ۲۰۱۸ به طور متوسط ۴۴ هزار دلار هزینه در برداشته و با لغو هزاران مراسم عروسی در ماه‌های اخیر صنایع وابسته به این رویداد چاره‌ای جز تعطیلی و اخراج کارکنان خود نداشته اند. رویداد‌هایی از این دست می‌تواند پیامد‌های اقتصادی و اجتماعی خطرناکی برای جامعه آمریکا در پی داشته باشد و منجر به ناآرامی و اعتراض‌های گسترده شود.

فارس

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv