خبر بد کرونا برای معلمان و فرهنگیان
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۷۱۹۷۶
تاریخ انتشار: 2020 February 25    -    ۰۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۲
bato-adv
bato-adv
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش گفت: به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، رزرو اینترنتی اسکان نوروزی فرهنگیان لغو شد.

گودرز کریمی‌فر مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره رزرو اینترنتی اسکان فرهنگیان، اظهار کرد: رزرو اینترنتی اسکان نوروزی در مدارس و کلاس‌های مجری طرح تا اطلاع ثانوی به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، متوقف شده است و به محض آرام شدن اوضاع و کنترل کرونا، اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: ۱۱ هزار مدرسه مجهز شده در قالب ۱۰۸ هزار کلاس درس برای اسکان نوروزی فرهنگیان فراهم شده که فعلا به دلیل مبارزه با ویروس کرونا، رزرو اینترنتی اسکان نوروزی ۱۳۹۹ فرهنگیان تا اطلاعیه‌های بعدی موقتاً لغو شد.

کریمی‌فر افزود: آموزش و پرورش با تعداد ۳۹۸ مرکز آموزشی رفاهی (خانه معلم) در قالب ۱۶ هزار و ۴۹۸ تختخواب، به صورت کاملا بهداشتی و رعایت تمام توصیه‌های بهداشتی و شست‌وشوی روزانه با محلول‌های ضد عفونی، استفاده از کاور‌های یک بار مصرف و مایع‌های شست‌وشوی الکلی، آمادگی پذیرش مسافران فرهنگی را در نوروز جاری در سراسر کشور داراست؛ اگر چه پیشنهاد می‌شود به خاطر پویش همگانی و مبارزه با ریشه کنی کرونا ویروس، ترجیحا از مسافرت‌های نوروزی، پرهیز شود.

روزپلاس

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv