خواننده معروف لبنانی به سرقت‌ متهم شد!
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۶۹۹۹۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2020 February 06    -    ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
bato-adv
bato-adv
شاکی در پستی در حساب خود در فیس بوک گفت: نانسی‌عجرم آهنگ «قلب من، قلب من» را منتشر کرد و من متوجه شدم کلمات او از ترانه من سرقت شده است و همان عنوان و ایده و همان کلمات مثل قلب، چشم، شب‌بیداری و شبها و...استفاده شده‌است. وی افزود: وقتی بیشتر بررسی کردم، متوجه شدم سه بخش ترانه‌ام سرقت شده، من این آهنگ را پنج ماه پیش منتشر کردم، این ترانه از سخنان...

خواننده معروف لبنانی متهم به سرقت‌ شد!

خواننده معروف لبنانی متهم به سرقت‌ شد!اختصاصی «تابناک با تو»؛ در حالی‌که خواننده لبنانی، نانسی‌عجرم پس از قتلی که در خانه وی رخ داد و منجر به فوت یک شخص شد در وضعیت تنش و اضطراب زندگی می‌کند این هنرمند با اتهام جدیدی از سرقت روبرو شده است. پس از انتشار آهنگ جدید نانسی با عنوان «قلب من، قلب من»، هنرمند عراقی رونی‌داوود او را به دزدی ایده این آهنگ از او که با همین نام همراه بود متهم کرده و به قول رونی‌داوود نانسی کلمات ترانه او را هوشمندانه تغییر داده است. داوود در پستی در حساب خود در فیس بوک گفت: نانسی‌عجرم آهنگ «قلب من، قلب من» را منتشر کرد و من متوجه شدم کلمات او از ترانه من سرقت شده است و همان عنوان و ایده و همان کلمات مثل قلب، چشم، شب‌بیداری و شبها و...استفاده شده‌است.

خواننده معروف لبنانی متهم به سرقت‌ شد!

وی افزود: وقتی بیشتر بررسی کردم، متوجه شدم سه بخش ترانه‌ام سرقت شده، من این آهنگ را پنج ماه پیش منتشر کردم، این ترانه از سخنان شاعر بزرگ توفیق‌فاخوری الهام گرفته شده، اما نانسی آن را به لهجه لبنانی تبدیل کرده است. اول که عنوان را دیدم با خودم فکر کردم تشابه اسمی چیزی نیست و ممکن است به هر حال رخ دهد و به خودم گفتم شباهت امری ممکن است، اما کلماتی بودند که شکم را درباره سرقت ترانه‌ام به یقین تبدیل کردند.

خواننده معروف لبنانی متهم به سرقت‌ شد!

این ترانه سرای عراقی با انتشار فیلمی شش مورد از وجه تشابه بین ترانه خود و ترانه نانسی عجرم را برشمرد و به طور مستند به سرقت نانسی‌عجرم و ترانه‌سرای او تأکید کرد.

خواننده معروف لبنانی متهم به سرقت‌ شد!

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۲
رحیم
|
Switzerland
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۸/۱۱/۱۸
12
7
از این خواننده ضد ایرانی و نژادپرست هرچیزی بر می آید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv