قیمت خرید نقش در سینمای ایران!
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۶۸۳۴۰
تاریخ انتشار: 2020 January 19    -    ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
bato-adv
bato-adv
این روز‌ها برخی با نام اسپانسر بازیگری از افراد علاقه‌مند به بازیگری پول دریافت می‌کنند تا به آن‌ها نقش بفروشند. اکثر انسان‌ها شهرت را دوست دارند؛ زیرا شهرت با ثروت زیادی هم همراه است و اغلب برای هنرمند میان مردم محبوبیت ایجاد می‌کند.

قیمت خرید نقش در سینمای ایران!«تابناک باتو» این روز‌ها برخی با نام اسپانسر بازیگری از افراد علاقه‌مند به بازیگری پول دریافت می‌کنند تا به آن‌ها نقش بفروشند. اکثر انسان‌ها شهرت را دوست دارند؛ زیرا شهرت با ثروت زیادی هم همراه است و اغلب برای هنرمند میان مردم محبوبیت ایجاد می‌کند. حال برخی این شهرت را از راه توانایی و استعداد‌های خود به دست می‌آورند و برخی دیگر با هزینه‌های کلانی که در این راه صرف می‌کنند. البته بر همگان مشخص است که کدام شهرت ماندگاری بیشتری دارد.

قیمت خرید نقش در سینمای ایران!

بازیگری هم یکی از راه‌های به دست آوردن شهرت و محبوبیت میان مردم است. بسیاری از مردم اوقات خود را با تماشای فیلم و سریال می‌گذرانند و بازیگرانی را که در این فیلم‌ها می‌بینند، به خاطر می‌سپارند. شاید اگر آن‌ها را جایی ببینند با گرفتن عکس و امضا و... آن‌ها را در میان خاطرات خود ثبت کنند. همین موضوع سبب می‌شود بسیاری از مردم برای به دست آوردن شهرت تلاش کنند؛ البته برای برخی مهم است که این شهرت چگونه به دست آید و برای برخی نه!

سودای شهرت سبب می‌شود برخی از آب گل آلود ماهی بگیرند؛ اصولاً باید گفت: این افراد در همه جا حضور دارند تا فقط با گرفتن پول‌های کلان برخی افراد را به جایگاهی که می‌خواهند، برسانند. البته مشخص نیست که وعده‌هایی که می‌دهند عملی می‌شود یا نه!

امروز فضای مجازی کار‌ها را راحت‌تر کرده و افراد می‌توانند با سر زدن به گروه‌های مختلف از آگهی‌های حوزه کاری خود مطلع شوند. طبیعتاً کسانی که علاقه به بازیگری دارند یا بازیگر هستند، در این کانال یا گروه‌ها عضو هستند و شاید بسیاری از پروژه‌های کاری خود را از آن‌ها انتخاب کنند؛ بنابراین راحت‌ترین کار برای کسانی که به دنبال دلالی هستند، آگهی دادن در گروه‌ها و کانال‌ها است.

قیمت خرید نقش در سینمای ایران!

چندی پیش یکی از این آگهی‌ها را در فضای مجازی دیدیم و به شخص درخواست دهنده پیام دادیم. آن شخص به ما گفت که اگر برای نقش‌های اصلی هزینه کنید، در مقابل بازیگران خوب سینما بازی خواهید کرد و از شما برای سریال‌های مختلف استفاده می‌شود. او مبلغ نقش‌های اصلی را ۱۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و ادامه داد که اگر نمی‌توانید برای نقش‌های اصلی هزینه کنید، با پرداخت ۵۰ الی ۶۰ میلیون تومان می‌توانید در یکی از نقش‌های فرعی فیلم و سریال ایفای نقش کنید!

جالب است که از آن شخص درباره تست بازیگری و اینکه ما تجربه‌ای در کار بازیگری نداریم، پرسیدیم که به ما پاسخ داد: در ابتدا از شما تست بازیگری به صورت جزئی گرفته می‌شود و قرارداد می‌بندند. شما هزینه را پرداخت می‌کنید و بازیگری را در حین کار به شما آموزش می‌دهند!

ایلنا

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv