بالا گرفتن اختلافات هالیوودی معروف با فرزند خوانده اش
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۶۵۱۴۰
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: 2019 December 16    -    ۲۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
bato-adv
bato-adv
به نظر می‌رسد اختلافات مادوکس پسرخواننده برد پیت با او به اوج خود رسیده است تا جایی که این دو ماه‌هاست یکدیگر را ملاقات نکرده‌اند. دشمنی برخی پدر و پسر‌ها ریشه در تاریخ دارد و به نظر می‌رسد بردپیت و پسرش مادوکس نیز به اوج اختلافات خود رسیده اند.

بالا گرفتن اختلافات هالیوودی معروف با فرزند خوانده اش«تابناک باتو» به نظر می‌رسد اختلافات مادوکس پسرخواننده برد پیت با او به اوج خود رسیده است تا جایی که این دو ماه‌هاست یکدیگر را ملاقات نکرده‌اند. دشمنی برخی پدر و پسر‌ها ریشه در تاریخ دارد و به نظر می‌رسد بردپیت و پسرش مادوکس نیز به اوج اختلافات خود رسیده اند چرا که ماههاست یکدیگر را ملاقات نکرده اند و این عدم ملاقات به شکل عمدی انجام می‌شود.

با وجود این که برد پیت مرتب به کشور‌های مختلف از جمله کره جنوبی سفر می‌کند، اما تمایلی برای ملاقات با پسر هیجده ساله خود نشان نمی‌دهد.

بالا گرفتن اختلافات هالیوودی معروف با فرزند خوانده اش

یک منبع آگاه و نزدیک به خانواده سابق برد پیت یعنی پیت و جوبی در شماره جدید Us Weekly گفت:"برد هیچ تلاشی برای نزدیک شدن به مدوکس نمی‌کند و به عبارتی دقیق‌تر هیچ تماسی بین این دو نفر وجود ندارد. " به نظر می‌رسد این ستاره ۵۵ ساله هیچ تمایلی برای نزدیک شدن به آنجلینا ندارد و به نظر می‌رسد با توجه به صمیمیت بیش از حد آنجلینا جولی به پسرش مادوکس، مادوکس تصمیم گرفته تا حد ممکن از پدر خود برد پیت فاصله بگیرد.

بالا گرفتن اختلافات هالیوودی معروف با فرزند خوانده اش

البته پیت سعی کرده با فرزندان و فرزند خوانده‌های خود ملاقات‌هایی داشته باشد، اما اصراری برای صمیمت بیش از حد با فرزندخوانده‌های خود یعنی مادوکس، پاکس یا زاهارا ندارد. جالب است که همه بچه‌ها و به ویژه سه فرزند خوانده این زوج سابق به شدت به جولی وابسته هستند و این وابستگی تا جایی است که بچه‌ها در اغلب مراسم رسمی مادرشان را همراهی می‌کنند.

در ماه سپتامبر وقتی از مادوکس پرسیده شد که آیا برنامه‌ای برای ملاقات با پدر خود دارد یا خیر گفت: که:" من برنامه‌ای ندارم، اما اگر این اتفاق رخ دهد مشکلی ندارم، هر چه پیش آید، خوش آید. "

انتخاب

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
3
28
به ما چه؟
ححح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
1
8
تربچه
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
خونت کجاست تو باغچه
ناشناس
|
Thailand
|
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۵
1
9
باید به پسرش یادآوری کنه که کجا بوده ؟ و چرا اینجاست ؟ کل خرجشو داده و ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۹/۲۶
1
1
بابا بچه بزرگ شده تازه دیده از نژاد خوشش نمیاد
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv