دستگیری ۳زن با ۳۱ کیلوگرم موادمخدر در فرودگاه
bato-adv
کد خبر: ۱۶۴۳۶۸
تاریخ انتشار: 2019 December 07    -    ۱۶ آذر ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
فرمانده پلیس فرودگاه‌های کشور از دستگیری سه زن که به صورت باندی اقدام به قاچاق مواد مخدر کرده بودند، خبر داد.

سردار حسن مهری گفت: مأموران مبارزه با مواد مخدر پلیس فرودگاه تبریز در راستای انهدام باند قاچاقچیان مواد مخدر موفق به شناسایی سه زن از مسافران خروجی به مقصد استانبول که به صورت تیمی اقدام به حمل قاچاق موادمخدر می کردند، شدند.

وی در تشریح این خبر افزود: عوامل گیت بازرسی خواهران پلیس فرودگاه تبریز به وسایل همراه این سه زن مشکوک و در بررسی از بار همراه آنان موفق به کشف بیش از ۳۱ کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک شدند.

فرمانده پلیس فرودگاه های کشور تصریح کرد: با توجه به مقدار و نحوه جاسازی یکسان مواد مخدر مکشوفه در چمدان ها و اینکه متهمان در پوشش خانواده و تیمی اقدام به جابه جایی مواد مخدر می کردند، باند بودن آن ها برای پلیس محرز شد و در بازجویی های فنی نیز متهمان به این موضوع اعتراف کردند.

براساس اعلام سایت پلیس، سردار مهری با بیان اینکه اقدامات اطلاعاتی در خصوص شناخت سرشبکه های این باند قاچاق در دستور کار است، اعلام کرد: پلیس فرودگاه های کشور در راستای مبارزه با سوداگران مرگ و جلوگیری از ورود و خروج مواد مخدر، با به کارگیری نیروهای آموزش دیده و همچنین با استفاده از تجهیزات و امکانات نوین، به جد با قاچاقچیان مواد مخدر در مرزهای هوایی مقابله می‌کند.

 

روزپلاس

نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار