مجری سرشناس آمریکایی در لباس سنتی مردم امارات
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۶۱۰۳۶
تاریخ انتشار: 2019 November 03    -    ۱۲ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
bato-adv
bato-adv
مجری معروف برنامه‌های آمریکایی، «استیو هاروی»، روز گذشته برای شرکت در سی و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب «شارقه»، از کشور امارات دیدن کرد و اماراتی‌ها استقبال گرمی از او کردند و شمار زیادی عکس و فیلم از او در فضای مجازی منتشر شد.

مجری سرشناس آمریکایی در لباس سنتی مردم اماراتاختصاصی تابناک باتو؛ مجری معروف برنامه‌های آمریکایی، «استیو هاروی»، روز گذشته برای شرکت در سی و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب «شارقه»، از کشور امارات دیدن کرد و اماراتی‌ها استقبال گرمی از او کردند و شمار زیادی عکس و فیلم از او در فضای مجازی منتشر شد.

 

مجری سرشناس آمریکایی در لباس سنتی مردم امارات

استیو هاروی در حاشیه مشارکت در این نمایشگاه با پوشیدن لباس سنتی اماراتی‌ها همه را غافلگیر کرد، رسانه‌های این کشور می‌گویند او لباس سنتی را برای قدردانی از مردم این کشور به تن کرده و از امنیت موجود در خلال حضورش در امارات ابراز رضایت نموده است.

مجری سرشناس آمریکایی در لباس سنتی مردم امارات

در حاشیه حضور او در نمایشگاه، استیو هاروی از احساس امنیتی گفت که از زمان رسیدنش به امارات داشته است و اظهار کرد که به محض رسیدن به امارات، به شبکه‌های اخباری عربی گوش کرده و با وجود اینکه چیزی از زبان عربی نمی‌دانسته و با وجود تفاوت زبانی، احساس امنیت کرده است.

مجری سرشناس آمریکایی در لباس سنتی مردم امارات

او می‌گوید برای نخستین اجرایش در تلویزیون آمریکا ۲۲ هزار دلار دریافت کرده و آن نخستین باری بوده که در زندگی اش این حجم از پول را می‌دیده است، استیو هاروی می‌گوید کار در تلویزیون آمریکا با همه جای دنیا فرق می‌کند و به خاطر همین باید در اجرا متفاوت و منحصر به فرد عمل کرد.

او در این دیدار به تمجید از دین اسلام پرداخت و آن را دین صلح و دوستی توصیف کرد و مورد تشویق حاضران قرار گرفت.

مصاحبه استیو هاروی در نمایشگاه شارقه با استقبال گسترده مردم امارات روبرو شد و آن‌ها از دیدن رو در روی استیو ابراز خوشحالی کردند.

استیو هاروی مجری آمریکایی مؤلف کتاب‌های پرفروشی بوده که به ۳۰ زبان دنیا ترجمه شده اند او دومین سیاهپوست آمریکایی با اصالت آفریقایی است که کتابهایش در جهان پرفروشند.

او نامزد دریافت ۱۴ جایزه امی برای اجرای برنامه‌های روزانه بوده و شش جایزه از آن را کسب کرده است.

استیو هاروی متولد ۱۷ ژانویهٔ ۱۹۵۷ نویسنده‌ی کتاب، (مانند زن رفتار کن مانند مرد فکر کن) می‌باشد.

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv