تجمع تعدادی از کارکنان شرکت مترو
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۵۹۰۹۷
تاریخ انتشار: 2019 October 12    -    ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
bato-adv
bato-adv

تعدادی از کارکنان شرکت مترو در اعتراض به تغییر وضعیت استخدامی خود در ساختمان اصلی شرکت مترو دست به تجمع زدند.

تجمع تعدادی از کارکنان شرکت مترو

تعدادی از کارکنان شرکت مترو که در بخش حراست این شرکت فعالیت می‌کردند، نسبت به انتقال خود به یگان حفاظت شهرداری معترض شده و دست به تجمع زدند.

معترضان شعارهایی علیه رئیس هیئت مدیره شرکت مترو سر داده و معتقد بودند ورود نیروهای جدید توسط وی باعث شده برای تغییر وضعیت آنها تلاش شود.

یکی از معترضان به خبرنگار مهر گفت: حدود ۱۵۰ نفر از کسانی که در شرکت مادر حراست هلدینگ مترو فعالیت می‌کنند و به طور رسمی کارمند مترو هستند، قرار است به یگان حفاظت شهرداری منتقل شوند. اگر قرار بود ما از ابتدا در یگان حفاظت کار کنیم، پس از ۱۵ سال سرگرد بودیم نه اینکه تازه به عنوان نگهبان فعالیت خود را آغاز کنیم.

وی با اشاره به سخنان محسن هاشمی که اعلام کرده بود این تغییر وضعیت منتفی شده است، افزود: رئیس هیئت مدیره مترو به دلیل آنکه در این مدت به مترو نیرو اضافه کرده است، ما را مازاد اعلام کرده و می‌خواهد ما از مترو برویم.

به گزارش مهر، مدتی پیش نیروهای حراست شرکت بهره‌برداری مترو نیز به تغییر وضعیت خود از «نیروهای حراست مترو» به «مجموعه یگان حفاظت» اعتراض کرده که این موضوع از سوی مدیران مترو تکذیب شد.

همچنین محسن هاشمی پس از این اعتراضات و ناآرامی‌ها در متروی تهران گفت: این اعتراضات به دلیل احتمال ایجاد تغییر ساختاری یا شرکتی شدن پرسنل بوده که با پیگیری‌های شورا مشخص شد این موضوع صحیح نیست و این شایعات به شدت رد شد و تصمیمی برای ایجاد تغییر ساختاری گرفته نشده است.

وی منشأ این شایعات را فضای مجازی و بعضاً رسانه‌های بیگانه عنوان کرده بود.

مهر

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv