بیرانوند به پنالتی کامبوج هم رحم نکرد
bato-adv
کد خبر: ۱۵۸۹۴۴
تاریخ انتشار: 2019 October 10    -    ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۲

تیم ملی فوتبال ایران در دومین دیدار مرحله گروهی خود در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، از ساعت 17 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با نتیجه پُر گل 14 بر صفر به سود تیم ایران به پایان رسید. در این بازی تماشاگران خانم در ورزشگاه حضور داشتند و از نزدیک شاهد پیروزی ایران بودند.

به گزارش تابناک ورزشی، تیم ملی با نمایشی یکطرفه حریف ضعیف آسیایی را گلباران کرد و شش امتیازی شد.درهای ورزشگاه آزادی برای نخستین بار به روی بانوان ایرانی باز شد و آن ها توانستند بازی تیم ملی کشورشان را از نزدیک تماشا کنند. محبی و مهرداد محمدی در نخستین بازی ملی شان گلزنی کردند و تیم ملی با ۱۰گل مثلث مهاجران لژیونرش پس از مدتها حریفش را دو رقمی کرد تا برای مصاف حساس با بحرین مهیا شود.

کریم انصاری فر، مهدی طارمی و رضاییان در این بازی فرصت های گلزنی را از دست دادند که در صورت استفاده از این موقعیت ها تیم ملی تازه ای در گلزنی خلق می کرد.

ترکیب تیم ملی فوتبال ایران:

علیرضا بیرانوند، احسان حاج‌صفی (امید ابراهیمی-61)، میلاد محمدی، احمد نوراللهی، مرتضی پورعلی‌گنجی، کریم انصاری‌فرد، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی طارمی، سردار آزمون (مسعود شجاعی-57)، محمد محبی (مهرداد محمدی-73) و رامین رضاییان.

 

شرح گل ها:

دقیقه ۴ گل اول ایران(احمد نوراللهی): اشتباه مدافعان کامبوج در دفع توپ باعث شد تا توپ پشت محوطه به احمد نوراللهی برسد. او از پشت محوطه جریمه شوتی سر ضرب و فنی زد و گل اول ایران را به زیر طاق دروازه حریف فرستاد.

دقیقه ۱۱ گل دوم ایران(سردار آزمون): محمد محبی مقابل دروازه کامبوج صاحب توپ شد اما ضربه اش توسط مدافعان کامبوج برگشت داده شد. در ادامه توپ زیر پای سردار آزمون افتاد و او با یک بغل پای دقیق دومین گل ایران را به ثمر رساند.

دقیقه ۱۸ گل سوم ایران (محمدحسین کنعانی): ارسال رامین رضاییان از سمت چپ خط دفاعی کامبوج با ضربه سر پرقدرت محمد حسین کنعانی زادگان به گل سوم بازی تبدیل شد.

دقیقه ۲۳ گل چهارم ایران(مهدی طارمی):مهاجم ریوآوه پرتغال توپ را داخل محوطه و پشت به دروازه کنترل کرد و با یک نیم دور و شوت فنی گل نخست خودش را به ثبت رساند.

دقیقه ۳۵ گل پنجم ایران (سردار آزمون) : ضربه احمد نوراللهی از داخل محوطه جریمه با اشتباه دروازه بان روبرو شد تا سردار آزمون که در یک قدمی دروازه بان پراشتباه حریف بود، با یک بغل پای ساده گل دوم خودش را در این بازی و گل پنجم بازی ثبت کند.

دقیقه ۳۹ گل ششم ایران(کریم انصاری فرد): در پی خطای دوضرب دروازه بان تیم کامبوج داور در محوطه جریمه ضربه کاشته ای به سود ایران گرفت که این موقعیت با ضربه تماشایی کریم انصاری فرد به زیر طاق دروازه حریف در دقیقه 39 به ششمین گل ایران تبدیل شد.

دقیقه ۴۳ گل هفتم ایران(سردار آزمون): تلاش مهدی طارمی در تصاحب کردن یک توپ مرده در سمت چپ محوطه جریمه کامبوج با پاس به جلوی او همراه شد و دفع ناقص توپ توسط دروازه بان حریف با ضربه سردار آزمون بدل به سومین گل این مهاجم و هفتمین گل تیم ملی شد.

دقیقه ۴۷ گل هشتم ایران (کریم انصاری فرد): پس از اینکه پنالتی کامبوج از دست رفت، تیم ملی بار دیگر یک حمله را ترتیب داد و اینبار کریم انصاری فرد بود که گل دوم خودش را با خوسردی و یا یک بغل پای ساده با پای چپ از محوطه شش قدم ثبت کرد.

دقیقه ۵۴ گل نهم ایران ( مهدی طارمی): پاس نرم انصاری فرد، مهدی طارمی را با دروازه بان کامبوج تک به تک کرد و این بازیکن توانست با یک ضربه چیپ گل دوم خودش و نهم تیم ملی را ثبت کند.

دقیقه ۶۱ گل دهم ایران ( کریم انصاری فرد): ارسال یک ضربه کرنر، پس از اینکه مرتضی پورعلی گنجی روی توپ تاثیر گذاشت در دهانه دروازه به انصاری فرد رسید تا شماره 10 تیم ملی با یک ضربه ساده دروازه کامبوج را برای دهمین مرتبه باز کند و خودش هم در این بازی سه گله شد.

دقیقه ۶۵ گل یازدهم ایران (محمد محبی): محمد محبی روی یک شوت از پشت محوطه جریمه دروازه کامبوج را باز کرد؛ گلی که در اولین بازی ملی اش ثبت شد و اولین گل او در این دیدار هم بود.

دقیقه ۶۷ گل دوازدهم ایران (محمد محبی): اینیار یک ارسال از سمت راست خط دفاعی کامبوج به محبی رسید تا این بازیکن 21 ساله که در لیگ نیز با پیراهن سپاهان درخشیده بود، گل دوم ملی اش را دو دقیقه پس از ثبت اولین گلش رقم بزند.

دقیقه ۸۵ گل سیزدهم ایران ( مهرداد محمدی): محمدی روی پاس بسیار خوب از مسعود شجاعی که به عمق انداخته شد، با حرکت تکنیکی در موقعیت تک به تک با گلر قرار گرفت و با شوتی محکم موفق شد گل سیزدهم شاگردان ویلموتس و اولین گل ملی اش را ثبت کند.

دقیقه ۸۹ گل چهاردهم ایران ( کریم انصاری فرد): کریم روی پاس مهدی طارمی گل چهاردهم بازی را و گل چهارم خودش را ثبت کرد. این گل در شرایط تک به تک و با یک ضربه بغل پا از محوطه شش قدم رقم خورد تا انصاری فرد به اصطلاح در این مسابقه پوکر کرده باشد.

 

ترکیب تیم ملی ایران

علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی، رامین رضاییان، احمد نوراللهی، احسان حاج‌صفی، اشکان دژاگه، سردار آزمون، کریم انصاری‌فرد و مهدی طارمی

سرمربی: مارک ویلموتس

 

ترکیب تیم ملی کامبوج

کئو سوکسلا،چنک منز،اوک سوان، سارا کریا، سوی ویسال، آورن چان پولین، کوچ سوکومپیک، سوس ساهانا، سات روسیب، مانی یودوم، کئو سوک پنگ

سرمربی:فلیکس دالاماس

تابناک ورزشی

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار