تونلی که با ورود به آن زمان به عقب برمی‌گردد+عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۵۸۸۲۴
تاریخ انتشار: 2019 October 09    -    ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۰

انسان‌ها از گذشته تا به امروز رویای سفر در زمان را در سر پرورانده‌اند و امروز تونلی هست که با نام تونل زمان شناخته می‌شود.

 حتماً شما هم در طول زندگیتان بار‌ها و بار‌ها از داخل تونل عبور کرده‌اید، اما هیچ کدام از ما تجربه گذر از تونل زمان را نداریم.

انسان از گذشته تا به امروز تلاش کرده به سفر زمان برود و بین لحظه‌های مختلف در زمان حرکت کند. راهکار‌هایی نیز همچون حرکت با سرعت نور و کرم‌چاله برای رفتن به سفر زمان پیشنهاد داده شده‌ است.

در این میان برخی افراد امیدوار بودند که از مسیر تونل زمان به گذشته یا آینده سرک بکشند و در برخی مواقع، با تغییرات احتمالی که در گذشته ایجاد می‌کنند، آینده و سرگذشتگانشان را تغییر بدهند.

تونل زمان کجاست؟

تونلی در شهر زونیای چین قرار دارد که با نام تونل زمان شناخته می‌شود.

این تونل با طولی بالغ بر ۴۰۰ متر در منطقه Honghuagang واقع شده و هر کسی که وارد آن می‌شود، پس از خروج از تونل متوجه می‌شود زمان ساعت خودش و ماشینش ۱ ساعت قبل را نشان می‌دهد؛ یعنی اگر در ساعت ۷ وارد تونل شده باشید، پس از خروج از تونل متوجه می‌شوید که ساعتتان ساعت ۶ و ۵ دقیقه را نشان می‌دهد!

البته برخی افراد وقوع این رخداد را به میدان‌های قدرت‌مند الکترومغناطیس ربط می‌دهند، اما به نظر می‌رسد که زمان باید کند یا متوقف شود. به نظر نمی‌رسد که این میدان‌های الکترومغناطیسی زمان ساعت ما را یک ساعت به عقب ببرند.

به هر حال همه ما در اصل مسافران زمان هستیم، زیرا به طور طبیعی در طول زمان سفر و زندگی می‌کنیم البته در این سفر امکان بازگشت به عقب را نداریم.

باشگاه خبرنگاران جوان

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار