زنِ تنها در اسارت گروگان‌گیرانِ شب‌رو
bato-adv
کد خبر: ۱۵۸۷۷۵
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2019 October 09    -    ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۰

دو مرد و یک زن در قالب باندی مخوف زن تهرانی را ربودند و با تهدید‌های وحشتناک دار و ندارش در بانک‌ها را به سرقت بردند.

این زن نه تنها به قتل فجیع تهدید شد بلکه شنید اگر همکاری نکند از او با ۱۵ مرد در یک باغ فیلم سیاه تهیه می‌کنند و انتشار می‌دهند.

زنِ تنها در اسارت گروگان‌گیرانِ شب‌رو

سرنوشت تلخ

دهم شهریورماه سرنوشت تلخ زنی با دستور بازپرس دادسرای ناحیه ۲۷ تهران پیش روی اداره پنجم پلیس آگاهی قرار گرفت.

زن جوان به کارآگاهان گفت: ساکن محله خانی آباد نو هستم، در ساعت ۲۰:۳۰ در خیابان مهران روبه روی در متروی شهرک شریعتی به عنوان مسافر سوار یک سمند سفید شدم که یک زن روی صندلی شاگرد راننده و یک مرد روی صندلی عقب نشسته بود.

سیمین ادامه داد: در طول مسیر راننده خودرو که مرد جوانی بود تغییر مسیر داد و وارد اتوبان تندگویان شد! بلافاصله به وی اعتراض کردم، در همین هنگام مردی که در صندلی عقب نشسته بود چاقوی بزرگی را از زیر صندلی در آورد، ضرباتی را با انتهای دسته چاقو به پایم زد و با تهدید و فحاشی حلقه ازدواج و ساعت مچی ام را به زور گرفت.

زن جوان که هنوز وحشت زده بود گفت: آن مرد کیفم را که در کنار دستم بود، گرفت و دو موبایل به همراه کارت‌های عابر بانکم را برداشت. متهمان رمز عابر بانک کارت‌ها را پرسیدند و با مراجعه به خودپرداز‌ها و فروشگاه‌ها پول آن را بر داشتند، مرد زورگیر گوشی هایم را به زن جوانی که روی صندلی جلو نشسته بود، تحویل داد و او با کنترل پیام‌های گوشی ام متوجه شد که تعدادی کارت عابر بانک نیز در خانه دارم که پول زیادی در داخل آن است.

مال باخته اظهار کرد: دزدان مجبورم کردند با خانه تماس بگیرم و تقاضا کنم که پول داخل کارت‌ها را به کارتی که اعلام می‌کنم واریز کنند و تا زمانی که خانواده ام پول واریز نکردند، آدم ربایان من را در نقاط مختلف شهر تهران می‌چرخاندند.

زن جوان گفت: سرانجام دزدان حدود ساعت ۲۳ به من گفتند که نشانی خانه ات را بده تا تو را پیاده کنیم و اگر نشانی اشتباه بدهی در همان محل با چاقو تکه تکه ات خواهیم کرد. آن‌ها می‌گفتند ما تو را جلوی در منزل تان پیاده می‌کنیم و باید زنگ بزنی و وارد خانه شوی و اگر نشوی با چاقو تو را خواهیم زد. من هم از روی ترس نشانی دقیق خانه مان را به دزدان گفتم، آن‌ها مرا به در خانه رساندند و گفتند برو خدایت را شکر کن که تو را به باغی نبرده ایم و جلوی ۱۵ مرد نینداخته ایم و از تو فیلم نگرفته ایم، الان به خانه ات برو و تا ساعت یک شب مهلت داری بقیه پول را کارت به کارت کنی، اگر این کار را نکنی یا شکایت کنی نشانی خانه ات را می‌دانیم و روزگارت را سیاه خواهیم کرد.

بازداشت باند مخوف

با توجه به حساسیت موضوع گروهی از ماموران عملیات اداره پنجم پلیس آگاهی تحقیقات میدانی در این خصوص را آغاز کردند و در بررسی‌های میدانی تصویر نیمه واضحی از گردانندگان باند به دست آمد، ولی متاسفانه پلاک خودرو مشخص نبود.

با توجه به این که تصویر آدم ربایان مورد تایید زن جوان قرار گرفت، تحقیقات پلیسی وارد مرحله دیگری شد و کارآگاهان موفق شدند در پایش‌های اطلاعاتی راننده خودروی سمندی را که با تصویر به دست آمده مطابقت داشت، شناسایی کنند.

در ادامه تحقیقات پلیسی مخفیگاه این مرد در محدوده خلازیر شناسایی شد و تیمی از ماموران اداره پنجم مرد زورگیر را بازداشت کردند.

این مرد در بازجویی‌ها اقرار کرد با همسر موقتش و یکی از دوستانش سرقت را انجام داده اند.

خیلی زود زن تبهکار و سومین عضو باند بازداشت شدند و تحقیقات از آن‌ها ادامه دارد.

روزناه خراسان

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۷/۱۷
0
0
15 سال برای ادم ربایی
5 تا 10 سال هم برای زورگیری و سرفت و تهدید و ...
25 سال برای هر کدام منصفانه اس
البته اگه عفو نخورند یا بستگانشون با تهدید از زن بدبخت رضایت نگیرند
البته اگه کشته بشن خیلی بهتره
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار