انتقاد تند مدل لباس به برند معروف
bato-adv
کد خبر: ۱۵۷۴۹۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: 2019 September 25    -    ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
جنجال آفرینی، یکی از امور معمول خانه مد ایتالیایی گوچی Gucci به شمار می‌رود. اما خیلی کم پیش می‌آید که یک مدل لباس بخواهد عیب یا خرده‌ای از این برند تجاری بگیرد، مدلی که خود جزئی از سیستم برند گوچی باشد و لباس هایش را بپوشد و روی استیج قدم بزند.

انتقاد تند مدل لباس به برند معروفاختصاصی تابناک باتو؛ جنجال آفرینی، یکی از امور معمول خانه مد ایتالیایی گوچی Gucci به شمار می‌رود. اما خیلی کم پیش می‌آید که یک مدل لباس بخواهد عیب یا خرده‌ای از این برند تجاری بگیرد، مدلی که خود جزئی از سیستم برند گوچی باشد و لباس هایش را بپوشد و روی استیج قدم بزند.

 

انتقاد تند مدل لباس به برند معروف

بنا به گزارش «ایندیپندنت» انگلستان، یکی از مدل‌های گوچی نسبت به ایده نمایش لباس‌های الهام گرفته شده از «لباس دیوانه ها» در مجموعه لباس‌های بهار/ تابستان ۲۰۲۰ در هفته مد میلان Milan Fashion Week اعتراض کرد.

انتقاد تند مدل لباس به برند معروف

در طول نمایش اخیر گوچی، دختران مدل روی سکوی نمایش با لباس‌های سفیدی که به وسیله کمربند‌های متعدد متمایز می‌شد، به چشم می‌خوردند. شبیه لباس‌هایی که در کلینیک‌های روانی برای بیماران و بستن دیوانگان استفاده می‌کنند.

انتقاد تند مدل لباس به برند معروف

خانم «عایشه تان جونز» مدل لباس از این حرکت منزجر شد و کف دستانش نوشت: «سلامت روانی مد نیست»، و آن را به حضّار نشان داد؛ و پس از پایان نمایش، فیلمی را در پیج اینستاگرامی اش منتشر کرد و نوشت که او به عنوان یک انسان پیش از این دچار مشکلات روحی و روانی شده بود و طراحی‌های جدید گوچی را شرم آور توصیف کرد.

انتقاد تند مدل لباس به برند معروف
انتقاد تند مدل لباس به برند معروف
او نوشت: به عنوان یک هنرمند و مدل لباس با چالش‌های ویژه‌ای مرتبط با سلامت روانی مواجه شده ام، به علاوه افرادی از خانواده و دوستانم به افسردگی، اختلال دو قطبی و یا شیزوفرنی دچار شده اند، آزار دهنده است که برند بزرگی مثل گوچی برای یک لحظه مد گذرا این تشابه را انجام دهد.

انتقاد تند مدل لباس به برند معروف

وی گفت: اقدام زشتی است که Gucci از طراحی شبیه لباس بیماران روانی استفاده می‌کند، او برند گوچی را به سوء استفاده از لباس این گروه در جهت اهداف سرمایه داری که امروز جهان شاهد آن است، متهم کرد و افزود مدل‌های جدید لباس جدید گوچی شرم آور و فاقد عنصر خیال در طراحی هستند.

انتقاد تند مدل لباس به برند معروف

از سوی دیگر گوچی با صدور بیانیه‌ای به اتهامات خانم جونز پاسخ داد و با نمادین توصیف کردن لباس‌ها گفت که این لباس‌ها برای فروش طراحی نشده اند و طراح آن آقای الیساندرو میشل آن‌ها را به عنوان طرح شخصی و برای نمایش دیدگاه‌های منحصر به فرد خود به نمایش گذاشته است.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۳
1
9
کسانی که 16 میلیون کامنت می گذارن و هم کیشان آنها در سراسر جهان دنبال کننده اینچنین مراسمات بی معنی و بیهوده ای هستند
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار