با پای مرغ بوتاکس کنید
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۵۷۴۵۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2019 September 28    -    ۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۰
bato-adv
bato-adv
پوست پس از گذشت زمان قابلیت های اولیه خود را از دست می دهد و به اصطلاح پیر میشود. یکی از علت های جوانی و شادابی پوست کلاژنی است که در بدن وجود دارد؛ بنابراین، یکی از مهمترین راه های جوان نگه داشتن پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک در پوست استفاده مناسب از کلاژن در وعده ها و موادی است که مصرف میکنیم.

با پای مرغ بوتاکس کنید

با پای مرغ بوتاکس کنید«تابناک باتو» ـ در زبان یونانی کلاژن به معنای «تولید کننده چسب» است. این چسب طبیعی در واقع پروتئینی است که فیبرهای سفید پوست، تاندون ها، استخوان ها، غضروف ها و تمام بافت های رابط را تشکیل می دهد.

پوست پس از گذشت زمان قابلیت های اولیه خود را از دست می دهد و به اصطلاح پیر میشود. یکی از علت های جوانی و شادابی پوست کلاژنی است که در بدن وجود دارد؛ بنابراین، یکی از مهمترین راه های جوان نگه داشتن پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک در پوست استفاده مناسب از کلاژن در وعده ها و موادی است که مصرف می کنیم.

در زبان یونانی کلاژن به معنای «تولید کننده چسب» است. این چسب طبیعی در واقع پروتئینی است که فیبرهای سفید پوست، تاندون ها، استخوان ها، غضروف ها و تمام بافت های رابط را تشکیل می دهد. این ترکیب همچنین در مواد ژلاتینی بدن مانند زجاجیه چشم (همان مایع ژله ای مانند و بدون عروق و شفاف کره چشم) نیز وجود دارد. کلاژن ۵ نوع دارد و حدود ۸۰ درصد وزن بافت های رابط را در بر می گیرد. بنابراین چیزی بیش از یک ماده ی ساده در ترکیب کرم های زیبایی است.

با پای مرغ بوتاکس کنید

مزایای مصرف مواد حاوی کلاژن تنها برای استخوان ها و قلب نیست بلکه برای پوست به خصوص زیبایی و جوانی پوست بسیار اهمیت دارد و در واقع ماده ای برای افزایش استحکام پوست در برابر چروک شدن است.

سالم تر و جوان تر با پوست صاف تر رابطه ای نزدیک دارد و برای داشتن پوستی صاف و سالم بایستی بدن شما از لحاظ موادی همچون کلسیم و پروتئین باید غنی باشد تا قابلیت انعطاف بیشتری داشته باشد و در نتیجه با گذر زمان و افزایش سن پیری به سراغ پوست شما نیاید.

کلاژن ماده ای است که برای جوانی پوست اهمیت دارد و در واقع هزینه های بالایی که برای از بین بردن چروک پوست افراد صورت می گیرد مربوط به تزریق در رابطه بااین ماده است.

کلاژن ـ پروتدین و کلسیمی که بدن شما برای جوانی و زیبایی نیاز دارد در پای مرغ وجود دارد .

پای مرغ منبع غنی از کلسیم و پروتئین و مهم تر از همه کلاژن است که در واقع با مصرف آن به نوعی بدن خود را از لحاظ استحکام و زیبایی بیمه می کند و این راز علاقه ی چینی ها به مصرف پای مرغ است.

منبع: الو دکتر

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
1
3
جوشانده پای مرغ حاوی درصدبالایی چربی است که نباید خورده شود. لذا ضروریست جوشانده را سردکنید و قبل از خوردن عصاره ژله ای حاوی کلاژن چربیها آن جداشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۷/۰۶
1
2
طبق آخرین پژوهشها جوشانده پای کرغ هیچ تاثیری در ساخت کلاژن یا غضروف سازی بدن انسان ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv