بررسی وضعیت مالی استقلال/ کدام بازیکنان طلبکار هستند؟
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۵۶۳۵۷
تاریخ انتشار: 2019 September 12    -    ۲۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۸
bato-adv
bato-adv

بهرام افشارزاده، آندرانیک تیموریان، مجید صالح و مجتبی جباری اسامی چهار استقلالی هستند که امروز مطالبات خود از باشگاه استقلال را دریافت کردند و رضایت دادند تا شکایت آن‌ها از این باشگاه به کنفدراسیون فوتبال آسیا مانع از دریافت مجوز حرفه‌ای نشود.

* افشارزاده از استقلال ۱۶۶ میلیون تومان طلبکار بود که با توافق تصمیم گرفت ۱۲۰ میلیون دریافت کند؛ آندو به آبی پوشان ۶۰ میلیون تخفیف داد و یا دریافت ۱۰۰ میلیون تومان راضی شد. صالح بدون رضایت ۱۸۵ میلیون گرفت و جباری هم با ۹۰ میلیون تومان شکایتش را پس گرفت.

* در حال حاضر حنیف عمران زاده، بهنام برزای، امیرقلعه نویی و پژمان نوری نفراتی هستند که هنوز رضایت نداده‌اند و قرار است تا روز شنبه برای دریافت مطالبات خود با باشگاه استقلال به توافق دست پیدا کنند.

* کاوه رضایی و مهدی رحمتی دو بازیکن اسبق استقلال امروز مالیاتشان که برعهده باشگاه بود برطرف شد و مشکلی از این بابت نخواهند داشت.

* فرشید باقری و روزبه چشمی دو بازیکن استقلال هستند که امسال دریافتی نداشته‌اند که البته قرار است آن‌ها هم به همراه کادرفنی و کادرپزشکی تا ۸ روز دیگر (۲۰ سپتامبر) پول خود را دریافت کنند.
منبع: ایلنا

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv