این مردها، مرد زندگی نیستند
bato-adv
کد خبر: ۱۵۳۷۷۵
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2019 September 13    -    ۲۲ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۸
تعریف شما از مرد زندگی چیست؟مسئولیت پذیرومتعهد باشد؟ قابل اتکا و پشتیبان باشد؟صادق و وفادار و خوش اخلاق باشد؟ همه این ها می توانندمعرف یک مرد زندگی باشند اما آنچه بیش از همه اهمیت دارد،قابل اتکا بودن مردان است که مشخص می کند تا چه حد شوهر خوبی هستند.

این مردها مرد زندگی نیستند

این مردها مرد زندگی نیستند«تابناک باتو» ـ ویژگی مردانگی و قابل اتکا بودن، باعث می‌شود فرق یک پسربچه با یک مرد بالغ مشخص شود. طرف مقابل شما ممکن است بسیار موجه، محترم، تحصیل کرده و خوش اخلاق باشد، اما تا زمانی که نتوانید به او تکیه کنید، نمی‌توانید او را مرد زندگی بنامید. به عبارت دیگر، آدم خوب بودن، با همسر خوب بودن متفاوت است.

در اینجا چند ویژگی از مردان غیرقابل اتکا را برایتان بازگو می‌کنیم؛ مردانی که حتی اگر ویژگی‌های خوب زیادی داشته باشند، باز با همین روحیاتشان می‌توانند شما را دلزده کنند.

پسر خوب مامان

مرد‌هایی که هنوز نتوانسته اند از خانواده، به خصوص مادرشان استقلال روانی پیدا کنند، به هیچ وجه نمی‌توانند مرد زندگی باشند. در رابطه شما با چنین مردی همیشه نظر یک شخص سوم تعیین کننده است و این یعنی نه تنها همسر شما از وابستگی روانی به مادرش دست برنخواهد داشت، بلکه شما را هم وادار می‌کند وابسته به نظرات مادرش باشید. این مردان برای راضی نگه داشتن مادرشان (یا خواهر یا حتی پدرشان) ممکن است هر کاری بکنند حتی اگر آن کار برخلاف خواست شما و صلاح زندگی مشترکتان باشد. آن‌ها همیشه به دنبال به دست آوردن تایید اطرافیان هستند و بدون آن نمی‌توانند قدم از قدم بردارند.

این مردها مرد زندگی نیستند

مرد‌های حساس

حساسیت می‌تواند جسمی یا روحی باشد. ممکن است طرف مقابل شما با کوچکترین حرفی ناراحت شود، قهر کند و سر به کوه و بیابان بگذارد. فکر می‌کنید چنین مردی قابل اتکا است؟ هرگز! این مرد درواقع کودکی است که ریش و سیبیل دارد و نه بیشتر. شما حاضرید همه عمر ناز یک کودک را بکشید و مراقب باشید سر و صدا و دعوا و قهر راه نیندازد؟

مرد‌های حساس جسمی مردانی هستند که زیادی به ظاهرشان اهمیت می‌دهند. نگرانند پوستشان چروک شود، لباسشان لک شود یا موهایشان از فرم در بیاید. این مرد‌ها به شدت حوصله شما را سر خواهند برد. کسی مخالف نظافت و زیبایی و سلامتی نیست، اما توجه افراطی یک مرد به این موارد به معنی آن است که او از جنبه‌های جدی‌تر و مردانه‌تر زندگی اش غافل شده. این مردان عموما در امور زنانه اطلاعات زیادی دارند و مثلا می‌دانند رنگ موی شما باید چه تغییری کند تا موهایتان از شرابی به ماهاگونی تبدیل شود! مرد باید درباره موضوعات زنانه که به خودش مربوط می‌شود (مثلا فیزیولوژی زن، یا ترکیب غذاها) قدری اطلاعات کلی داشته باشد، اما لازم نیست در این امور علامه دهر باشد.

هیچ چیز به اندازه ضعیف بودن یک مرد، باعث دلزدگی زن نمی‌شود. در واقع مرد ضعیف خیلی زود جایگاهش را از دست می‌دهد و از زندگی یک زن حذف می‌شود

مردان نق نقو

همیشه از چیزی ناراحتند، کلافه هستند، زود بهانه می‌گیرند و کمتر پیش می‌آید چیزی باب میلشان باشد. این‌ها احساس قربانی بودن زیادی دارند و همیشه فکر می‌کنند دیگران حق آن‌ها را خورده اند، کسی در حقشان جفا کرده یا دنیا آن طور که باید با آن‌ها تا نکرده است. این مرد‌ها گاهی اوقات زیرآب زنی، حسادت و فضولی را هم چاشنی کارهایشان می‌کنند و تبدیل می‌شوند به یک موجود بسیار اعصاب خرد کن! ناگفته پیداست که نباید با آن‌ها ازدواج کنید!

این مردها مرد زندگی نیستند

مردان ضعیف

هیچ چیز به اندازه ضعیف بودن یک مرد، باعث دلزدگی زن نمی‌شود. در واقع مرد ضعیف خیلی زود جایگاهش را از دست می‌دهد و از زندگی یک زن حذف می‌شود. زن‌ها به دنبال مردی قوی و تکیه گاه می‌گردند که هیچ شباهتی به مرد‌های ترسو، مردد و بی تکلیف و ناتوان ندارد. مردی که نتواند از خودش مراقبت کند، مردی که نتواند از همسرش حمایت کند، مرد دهن بین، مرد بی مسئولیت، مرد بی اراده و مرد سریش، نمونه‌هایی از مردان ضعیف هستند.

بله! حتی مردان سریش و زیادی عاشق پیشه هم ضعیف جلوه می‌کنند. چرا؟ چون با کوچکترین شکست عشقی و کوچکترین کم محلی خودشان را می‌بازند و گریه زاری سر می‌دهند، تهدید می‌کنند خودشان را خواهند کشت یا وانمود می‌کنند بدون حمایت و مراقبت دیگران نمی‌توانند به زندگی شان ادامه دهند. این مردها، برای جلب توجه هر کاری می‌کنند حتی ممکن است تا مدت‌ها با ژست عاشق شکست خورده سر کار نروند، به تغذیه شان نرسند، مریض شوند و شما را متهم کنند که آن‌ها را به این روز انداخته اید. این مرد‌ها معمولا تصمیمی نمی‌گیرند و اگر هم بگیرند، مسئولیت آن را به عهده نمی‌گیرند و دیگران را مسئول عواقب آن می‌دانند.

تسنیم

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
4
15
معمولا وقتی طاقچه بالا میذارن که گزینه های زیادی هست و طرف میتونه انتخاب کنه ولی توی این شرایط که کسی تمایلی به ازدواح نداره قدرت انتخابی هم وجود نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۶/۲۲
2
12
حساس و نق نقو و ضعیف معمولا با هم هستند
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار