مدارک جدید جانی دپ علیه همسر سابق خود
bato-adv
کد خبر: ۱۵۲۱۱۱
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: 2019 July 30    -    ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
دپ مدعی است که درگیری مارس ۲۰۱۵ خود با هرد، ۳۲ ساله، در استرالیا بعد از آن رخ داد که همسر سابقش صحبت‌های او با وکلایش در مورد تمایل دپ به یک توافق پس از ازدواج بر سر مسائل مالی شنیده است. بازیگر مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» ادعا می‌کند که این موضوع باعث خشمگین شدن هرد شده است.

مدارک جدید جانی دپ علیه همسر سابق خود«تابناک باتو» جانی دپ در تازه‌ترین ادعای خود مدعی شده که همسر سابقش، امبر هرد، در یک درگیری خانگی سیگار روی گونه او گذاشته و در ادامه به سمت او بطری پرتاب کرده که باعث قطع شدن بخشی از انگشت دستش شده است. این بازیگر ۵۶ ساله، ادعا‌های اخیر خود را در جریان پرونده شکایتش از گروه مطبوعاتی News Group Newspapers Limited که مالک روزنامه The Sun است و همچنین دن ووتون، ستون نویس این روزنامه، که در مقاله‌ای در سال ۲۰۱۸ او را «کتک زن همسر» خطاب کرده بود ارائه کرده است.

مدارک جدید جانی دپ علیه همسر سابق خود

دپ مدعی است که درگیری مارس ۲۰۱۵ خود با هرد، ۳۲ ساله، در استرالیا بعد از آن رخ داد که همسر سابقش صحبت‌های او با وکلایش در مورد تمایل دپ به یک توافق پس از ازدواج بر سر مسائل مالی شنیده است. بازیگر مجموعه فیلم‌های «دزدان دریایی کارائیب» ادعا می‌کند که این موضوع باعث خشمگین شدن هرد شده است. بر اساس اسناد ارائه شده، دپ با رفتن به طبقه پایین خانه سعی کرده از این درگیری فرار کند، اما هرد او را دنبال کرده و با خشونت تمام بر سر او داد زده است. دپ می‌گوید که در ادامه برای خود مشروب ریخته و آن را نوشیده است و در همین هنگام بوده که هرد یک بطری را به سمت او پرتاب کرده که البته به او نخورده است. او می‌گوید که در حال نوشیدن دومین لیوان مشروب خود بوده که هرد یک بطری دیگر را به سمت او پرتاب کرده که با دست دپ برخورد نموده و باعث زخمی شدن انگشت او شده است.

مدارک جدید جانی دپ علیه همسر سابق خود

بر اساس اسناد ارائه شده، خانم هرد در ادامه سیگار خود را روی گونه راست دپ خاموش کرده است. اخیراً نیز عکسی از جانی دپ در بیمارستانی در استرالیا بدست آمده که تنها چند ساعت پس از دیگری دپ و هرد گرفته شده است. این عکس دپ را در حالی نشان می‌دهد که روی یک برانکارد دراز کشیده و انگشت دستش درون یک باند سبز رنگ پیچیده شده است و زخمی روی صورتش دیده می‌شود که خود و تیم وکلایش ادعا می‌کنند جای سوختگی با سیگار است.

مدارک جدید جانی دپ علیه همسر سابق خود

وکیل دپ تصریح کرده که مدارک بیشتری در این زمینه ارائه خواهد شد هر چند وکلای خانم هرد این ادعا‌ها را بی اساس، توهین کننده و دروغ دانسته اند. در حالی که همه جا صحبت از خشونت خانوادگی علیه خانم هرد بوده و او با حضور در دادگاه توانست از جانی دپ جدا شود، اما در ماه‌های اخیر جانی دپ مدعی شده که هرد نه قربانی خشونت خانوادگی بلکه شخصی بوده که علیه او خشونت مرتکب شده است و به خاطر ضربه‌ای که با ادعا‌های دروغین به شهرت و اعتبار او زده باید ۵۰ میلیون دلار خسارت به وی بپردازد.

وی در اسنادی که به دادگاه ارائه داده، تصاویری را گنجانده که نشان از خشونت خانم هرد علیه او دارد. دپ ادعا کرده که هر با ترکیب دارو‌های آمفتامین تجویز شده توسط پزشک با مواد مخدر تجویز نشده و الکل، او را مورد ضرب و شتم قرار داده است: «او همچنین به طور مکرر و به کررات به سمت بدن و سر من اشیائی از جمله بطری‌های سنگین، قوطی نوشابه، شمع‌های در حال سوختن، کنترل تلویزیون، قوطی تینر را به سمت من پرتاب می‌کرد که به شدت مرا زخمی می‌کرد. خانم هرد قربانی خشونت خانوادگی نیست، او انجام دهنده خشونت خانگی است». در طرف دیگر ماجرا، امبر هرد ادعا می‌کند که جانی دپ در می ۲۰۱۴ به دلیل اینکه هرد در حال بازی در فیلمی به همراه جیمز فرانکو بوده عصبانی شده و در داخل جت خصوصی شان و در طی پرواز شروع به پرت کردن اشیایی به سمت او کرده است.

مدارک جدید جانی دپ علیه همسر سابق خود

هرد در مورد این ماجرا چنین می‌گوید: «در یک لحظه من از سرجایم بلند شدم و جانی به پشتم لگد زد، باعث شد که بیفتم. وقتی که روی زمین بودم جانی چکمه اش را به سمت من پرت کرد. او به فریاد و توهین ادامه داد تا اینکه به دستشویی هواپیما رفته و در مابقی طول پرواز همانجا بیهوش بود». اما اکنون جانی دپ ادعا می‌کند که امبر هرد به صورت زبانی او را آزار داده، اما دپ سعی کرده با دراز کردن پای خود و زدن ضربه‌ای آرام به پشت او به شوخی، هرد را آرام کند. او ادعا می‌کند که هرد از این عمل بی خطر و ساده اش بسیار عصبانی شده و به خشونت لسانی و توهین به او ادامه داده است. دپ ادامه می‌کند که در ادامه ماجرا به سرویس بهداشتی هواپیما رفته، در را بسته و با یک بالش روی کف دستشویی خوابیده است. وی همچنین ادعای هرد مبنی بر سیلی زدن و لگد زدن به او و همچین سوراخ کردن در با ضرب‌ها در جریان یک پرواز در آگوست ۲۰۱۴ در باهاماس را رد کرده است.

مدارک جدید جانی دپ علیه همسر سابق خود

دپ می‌گوید که هدف آن‌ها از این سفر درمان خود او به خاطر وابستگی اش به دارو‌های مُسکن و این موضوع که وی به مراقبت درمانی ۲۴ ساعته داشته صورت گرفته است و او به خاطر درد فیزیکی در جریان ترک وابستگی خود همواره از دارو‌های مسکن دیگر استفاده می‌کرده است. وی ادعا می‌کند چیزی که هرد از آن‌ها با عنوان «حملات عصبی جنون وار» یاد کرده در واقع اسپاسم‌ها و خماری بوده که در اثر دخالت‌های هرد و ندادن دارو به او رخ می‌داده است. همچنین در این اسناد، جانی دپ تایید کرده که به خاطر فرو رفتن در شک روی آینه و دیوار با خون و رنگ روغن چیز‌هایی نوشته، اما ادعای هرد مبنی بر ادرار کردن در خانه مشترکشان یا مصرف دارو‌های اکستازی را رد کرده است.

در سال ۲۰۱۶ و پس از اینکه امبر هرد تصاویری از خود با صورت کبود را به دادگاه ارائه داد که ادعا می‌کرد نتیجه خشونت خانگی دپ علیه اوست. در نهایت او و دپ به یک طلاق توافقی رضایت داده و جانی دپ ۷ میلیون دلار به هرد پرداخت کرد و هرد نیز این مبلغ را صرف امور خیریه کرد. بعد از این ماجرا بود که هرد ادعا‌های قبلی خود را پس گرفته و دوران زندگی خود با دپ را الهام بخش و متغیر، اما همیشه سرشار از عشق عنوان کرد.

روزیاتو

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
4
11
بدرک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۸
4
6
زن وحشییییی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
3
11
ادای زندگی انسانها را در می آورند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۵/۱۳
2
3
دوتا دلقک جانی دپ که انگار نوزاد دوسالس اینهمه گذشت از طلاقشون مدرکارو از کجاش درمیاره
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار