قتل زن جوان مقابل پسر ۱۲ ساله اش توسط شوهر+تصاویر
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۵۱۲۰۵
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: 2019 July 20    -    ۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰
bato-adv
bato-adv

ساعت ۷:۰۳ صبح امروز مردی ۴۶ ساله در تماس با پلیس ۱۱۰ اعلام کرد همسرش را در منزلشان واقع در میدان آرش به قتل رسانده است.

با اعلام این خبر به سرعت مأموران کلانتری ۱۳۹ مرزداران در محل اعلام خبر حاضر شدند.

مأموران با حضور در محل حادثه با جسد خون‌آلود زنی ۴۲ ساله مواجه شدند و همسر و پسر مقتول نیز در محل قتل حضور داشتند.

در بررسی اولیه مشخص شد شوهر مقتول پس از قتل همسرش با اورژانس و پلیس تماس گرفته است.

مأموران در گام نخست تحقیقات سراغ پسر ۱۲ ساله مقتول رفته که وی عنوان داشت پدر و مادرش با یکدیگر اختلاف داشته‌اند.

وی افزود: شب گذشته من در اتاق مادرم و پدرم در اتاق من خوابید، حدود ساعت ۶:۳۰ صبح از خواب بیدار شدم، مادرم کنارم نبود، با ورود به داخل راهرو دیدم پدرم با مشت به صورت مادرم می‌زند، به سرعت دست پدرم را گرفتم که مرا هل داد، پدرم سپس بند کیفش را برداشت و برای خفه کردن مادرم تلاش کرد.

پسر مقتول در ادامه اظهارتش به مأموران گفت: تلاش کردم جلوی پدرم را بگیرم که او مرا به داخل اتاق برد و در را قفل کرد، من نیز با لوله جاروبرقی اقدام به شکستن در اتاق کردم، اما شکستن در حدوداً ۲۰ دقیقه زمان برد.

وی ادامه داد: در نهایت از اتاق خارج شده و با پیکر بی‌جان و سرد مادرم مواجه شدم، پدرم آن لحظه در آشپزخانه درحال نوشیدن آب بود و قدم می‌زد، می‌خواستم با تلفن منزل به پلیس زنگ بزنم که پدرم تلفن را از دستم گرفت و شکست. پدرم در نهایت با تلفن‌همراه خودش با اورژانس و پلیس تماس گرفت، اما کار از کار گذشته بود.

مأموران در گام بعدی تحقیقات سراغ متهم پرونده رفتند که وی از اختلافات بین خود و مقتول پرده برداشت و گفت: سال ۷۹ با همسرم ازدواج کردم و با او اختلافات زیادی داشتم، چند سالی بود که به من بی‌محلی می‌کرد، او باعث دق کردن مادرم شده بود.

وی افزود: در ابتدای زندگی یک بار مرا از خانه بیرون کرده بود و قصد داشتیم جدا شویم، اما در نهایت با هم به توافق رسیدیم و به زندگی ادامه دادیم، اما مجدداً هیچ توجهی به زندگی نداشت، پسرم را علیه من تحریک می‌کرد و خودش را رئیس خانه می‌دانست، هر چه می‌گفتم کار خودش را می‌کرد.

وی ادامه داد: چند سال قبل با کارکردن حدود ۶۰۰ میلیون تومان کسب درآمد کردم و پول را به همسرم دادم تا برایم دلار تهیه کند تااینکه هفته قبل به او گفتم پول را به من بدهد، اما پولم را نمی‌داد و طلا و اسناد را نیز جمع‌آوری کرده بود.

شوهر مقتول افزود: احساس می‌کردم همسرم مدام مرا کوچک می‌کند حتی نمی‌گذاشت من پسرم را تربیت کنم و پسرم نیز به من بی‌محل شده بود، نقشی در زندگی نداشتم.

وی ادامه داد: حدوداً ماهی پنج میلیون تومان درآمد داشتم و کارم شیفتی بود، همسرم نیز تا ساعت چهار بعدازظهر سرکار بود و من در زمانیکه شیفت نبودم به باغ پدرم رفته یا به خواهرم سر می‌زدم و آن‌ها را کمک می‌کردم.

متهم درباره نحوه قتل همسرش نیز گفت: صبح از خواب بیدار شدم و به همسرم گفتم پولم را بده، بدهی دارم، اما او مخالفت کرد، با هم درگیر شدیم، چند ضربه به صورتش زدم و در نهایت با بند کیف او را خفه کردم، من قصد قتل او را نداشتم و حتی چند بار میان درگیری او را رها کردم، اما آن لحظات نیز می‌گفت به حساب تو می‌رسم، می‌خواستم پسرم درگیری ما را نبیند برای همین در اتاق را به رویش قفل کردم.

سرهنگ علی‌آقا طیبی؛ رئیس کلانتری ۱۳۹ مرزداران با اعلام این خبر گفت: مراتب به بازپرس کشیک قتل پایتخت نیز اعلام شده و متهم با دستور مقام قضایی در بازداشت به سر می‌برد.

قتل زن جوان مقابل پسر ۱۲ ساله اش توسط شوهر+تصاویر

قتل زن جوان مقابل پسر ۱۲ ساله اش توسط شوهر+تصاویر

قتل زن جوان مقابل پسر ۱۲ ساله اش توسط شوهر+تصاویر

روزپلاس

bato-adv
bato-adv
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
1
0
معلومه که نقشه قتل را از قبل تو سر داشت و گرنه می گه زنم هم کار می کرد .پس پول بهانه است .تحریک خواهر و پدر ش هم تاثیر داشت ....مادر بچه اش را کشته و می گه زنم مادرم را کشت !
حمیدخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
2
0
این قاتل بی شرف چطور با درآمد ماهانه 5 میلیون تومان خود ؛ 600 میلیون تومان پس انداز کرده؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۲۹
2
1
چقدر معیارهای اخلاقی در جامعه ما سقوط کرده اند....مادر کشی در حضور فرزند.. لعنت به تو نامرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
0
4
خدایا خودت کمک کن ...............همه قاطی کردن.............
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۳۰
2
0
زنها بعضی وقتها آنقدر روی مخ مرد می روند تا کار به اینجا می رسد .زنها اگه سیاست زندگی کردن را بلد باشند هیچوقت اینطور نمی شود به راحتی افسار مرد را می تواند به دست بگیرند نه با داد و بیدا و عصبانی کردن مرد
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv