نظر رضا رویگری درباره بازیگری همسرش
bato-adv
کد خبر: ۱۵۱۱۲۲
تاریخ انتشار: 2019 July 19    -    ۲۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۰

بازیگر سریال مختارنامه گفت: تئاتر برای من همیشه جایگاه خاصی داشته است، این هنر همیشه عشق من بوده و هست و در حال حاضر بسیار خوشحالم که بار دیگر می توانم بازی در تئاتر را نفس به نفس مردم تجربه کنم.

Related image


 رضا رویگری بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ، درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت: خدا را شکر نسبت به گذشته وضعیتم بسیار بهتر است، همچنان فیزیوتراپی را انجام می‌دهم و وضعیت حرکتی بهتری نسبت به قدیم دارم.

وی درباره حضور دوباره خود در عرصه تئاتر اظهار کرد: پیشنهاد بازی در نمایش "حسن کچل" به من داده شد و من با توجه به کیفیت اثر آن را پذیرفتم، می‌خواستم با حضور در این تئاتر به همه ثابت کنم که هنوز هم توان کار کردن دارم و می‌توانم در عرصه بازیگری فعالیت کنم.

بازیگر سریال "مختارنامه" در همین راستا اضافه کرد: تئاتر برای من همیشه جایگاه خاصی داشته است، این هنر همیشه عشق من بوده و هست و در حال حاضر بسیار خوشحالم که بار دیگر می توانم بازی در تئاتر را نفس به نفس مردم تجربه کنم.

وی در مورد نقش خود در نمایش حسن کچل افزود: این که بگویم نقشم در این نمایش معرکه است این طور نیست اما نقش نویسنده و کارگردانی را بازی می کنم که اتفاقاً برای من به اثر اضافه شد و به نوعی این نقش صرفاً برای من نوشته شده است.

بازیگر فیلم سینمایی "اخراجی‌ها" درباره حضور همسرش در این نمایش تاکید کرد: اتفاق جالب این نمایش بازی همسرم در کنار من است، وی پیش از این در یک فیلم نیمه بلند به کارگردانی من بازی کرده و اتفاقا بازیگر خیلی خوبی است، کارگردان نمایش حسن کچل هم بازی وی را دید و پسندید و این طور شد که با هم همبازی شدیم.

رویگری درباره تجربه بازی در کنار همسرش در یک اثر نمایشی خاطرنشان کرد: اینکه کنار همسرت در یک نمایش بازی کنی اتفاق خوبی است، وی به شدت مشتاق بازیگری است و در این شب‌های تمرین با من مشورت می کند تا نقش را به بهترین نحو بازی کند، همسرم در این اثر از جمله بازیگران اصلی است و به امید خدا از ابتدای مرداد در تماشاخانه ایران تماشا روی صحنه می رویم.

روزپلاس

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار