کمد دیواری‌های مدرن برای خانه‌های کوچک
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۵۰۷۸۱
تاریخ انتشار: 2019 July 16    -    ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
bato-adv
bato-adv
توجه داشته باشید که از کمد دیواری‌ها نباید به‌ عنوان انباری استفاده کرد، بلکه به‌عنوان یک وسیله پرکاربرد در دکوراسیون خانه باید به آن نگاه کرد. اگر از این فضا به خوبی استفاده کنید و در انتخاب آن بیشتر دقت داشته باشید، حتماً فضای زیبا و کاربردی برایتان به وجود خواهد آمد. در این گزارش به بررسی انواع کمد دیواری و مزایای آنها خواهیم پرداخت.

کمد دیواری های مدرن برای خانه های کوچک

کمد دیواری های مدرن برای خانه های کوچکبه گزارش «تابناک با تو»؛ با توجه به کوچک بودن فضای آپارتمان‌های کنونی، ساخت کمد دیواری یک ضرورت محسوب می‌شود. این وسیله‌ی کاربردی علاوه بر ایجاد نظم بصری باعث مرتب و زیباتر دیده شدن فضا نیز می‌شود.

با استفاده از کمد‌های دیواری می‌توانید وسیله‌هایی که قصد ندارید برای مدت زیادی استفاده کنید را در آنجا قرار دهید، بدون اینکه نگران گم شدن یا آسیب دیدن آن‌ها باشید.

توجه داشته باشید که از کمد دیواری‌ها نباید به‌عنوان انباری استفاده کرد؛ بلکه به‌عنوان یک وسیله پرکاربرد در دکوراسیون خانه باید به آن نگاه کرد. اگر از این فضا به خوبی استفاده کنید و در انتخاب آن بیشتر دقت داشته باشید، حتماً فضای زیبا و کاربردی برای‌تان به وجود خواهد آمد. در این گزارش به بررسی انواع کمد دیواری و مزایای آنها خواهیم پرداخت.

اندازه کمد دیواری

یکی از مشکلات بزرگی که امروزه بیشتر مردم به آن دچار هستند، مشکل کمبود فضا در خانه است. کسانی که در خانه‌های کوچک زندگی می‌کنند، نمی‌توانند از کمد دیواری‌های وسیع با ابعاد گسترده یا چند کمد دیواری به طور هم‎زمان استفاده کنند؛ بنابراین باید از یک نوع کمد دیواری که فضای زیاد و طبقه‌های متعدد دارد استفاده کنند تا هم زیبایی خانه‌ی خود را افزایش دهند و هم بتوانند از کاربردهای مختلف این کمدها استفاده کنند.

مدل و رنگ

کمد دیواری بخش بزرگی از دیوار اتاق را به خود اختصاص می‌دهد؛ بنابراین مدل آن در کنار نقش خود دیوار، تعیین کننده‌ی میزان زیبایی و کارایی دکوراسیون اتاق است.

همچنین با توجه به اینکه کمدهای دیواری فضای زیادی را در خانه به خود اختصاص می‌دهند، بهتر است هنگام انتخاب طرح و رنگ آن‌ها دقت لازم را به خرج دهید و علاوه بر کارایی کمد به زیبایی ظاهری آن نیز توجه داشته باشید. در این خصوص نیز می‌توانید برای بزرگ‌تر دیده شدن فضای اتاق خواب یا سایر بخش‌هایی که در آن‌ها کمد نصب می‌کنید از رنگ‌های روشن مانند رنگ سفید، بژ، نقره‌ای و… استفاده کنید.

کمد دیواری های مدرن برای خانه های کوچک

انواع کمد دیواری

کمد آکاردئونی

عملکرد این نوع کمدها به این صورت است که دو در به صورت تاشو یا همان آکاردئونی در یک سمت یونیت قرار می‌گیرند و به طرفین خود باز می‌شوند؛ بنابراین امکان استفاده از تمامی فضای داخل کمد به راحتی امکان پذیر است و درها مانع از حرکت وسایل و لباس‌های داخل کمد نمی‌شوند. این نوع از کمدها برای منازل یا اتاق خواب‌هایی که متراژ کمی دارند، مناسب‌تر است.

کمد دیواری های مدرن برای خانه های کوچک

کمد دیواری ریلی

کمد دیواری ریلی یکی دیگر از انواع کمدهای مدرن و مناسب برای فضاهای کوچک‌ است. اما کاربری این کمد تنها به فضاهای کوچک ختم نمی‌شود، بلکه برخی از سازندگان بنا نیز برای صرفه جویی در فضای ساخته شده، از این نوع کمدها استفاده می‌کنند.

کمد دیواری های مدرن برای خانه های کوچک

هزینه ها

در ساخت کمدهای دیواری از متریال‌های مختلف نظیر ام دی اف، هایگلاس و چوب استفاده شده و هزینه ساخت آن را با توجه به ابعاد، اندازه و طرح داخل کمد محاسبه می‌کنند. همچنین قیمت نصب این کمدها نیز بسته به فضای موجود و کارشناسی که کار را انجام می‌دهد، متغیر است.

توجه داشته باشید که برای صرفه‎جویی در هزینه‌های خود می‌توانید قبل از ثبت سفارش یا خرید با چند نفر از اهالی متخصص در این حوزه مشورت کنید.

منبع: دلتا

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv