اعتراف به ۲۵میلیارد کلاهبرداری در گلستان
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۵۰۳۳۹
تاریخ انتشار: 2019 July 11    -    ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۴
bato-adv
bato-adv

فرمانده انتظامی استان از دستگیری متهم حرفه ای و اعتراف وی به 25 میلیارد ریال کلاهبرداری خبر داد.

سردار روح الامین قاسمی با اعلام این خبر گفت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان مبنی بر کلاهبرداری گسترده از آنان توسط فردی، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم با وعده مشارکت در بازسازی و راه اندازی کارگاه های تولیدی زودبازده با سرمایه گذاران شریک شده و با جلب اعتماد آنان وکالت تام الاختیار کارگاه را به عهده گرفته و پس از مدتی این کلاهبردار حرفه ای، از اعتماد شرکا سوء استفاده و امتیاز کارگاه را به افراد دیگری فروخته و متواری شده است.

فرمانده انتظامی استان گلستان در ادامه گفت: ماموران پس از بررسی های تخصصی و اشراف اطلاعاتی، موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

قاسمی خاطرنشان کرد: متهم در تحقیقات اولیه پلیس و پس از مواجهه با مستندات غیرقابل انکار، لب به اعتراف گشود و به 25 میلیارد ریال کلاهبرداری از 100 شهروند گلستانی اقرار کرد.

فرمانده انتظامی گلستان با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد، گفت: شهروندان مراقب کلاهبرداران و سودجویان بوده و از اعتماد به افرادی که شناختی از آنان ندارند خودداری کنند تا شاهد چنین مواردی در سطح جامعه نباشیم.
برترین ها

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv