طراحی داخلی با کاغذ دیواری سه بعدی
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۵۰۲۸۴
تاریخ انتشار: 2019 July 11    -    ۲۰ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
bato-adv
bato-adv
کاغذ دیواری سه بعدی یکی از فناوری های نسبتاً نوین دکوراسیون داخلی است که برای تغییر فضا کارایی بسیاری دارد. کاغذ دیواری 3 بعدی به انواعی از کاغذ دیواری‌ها گفته می‌شود که روی آن‎ها اشکال سه بعدی چاپ شده‌اند. این کاغذ دیواری‌ها برای مکان‌های مختلف و متناسب با نوع کاربری محل طراحی شده‌اند.

طراحی داخلی با کاغذ دیواری سه بعدی

طراحی داخلی با کاغذ دیواری سه بعدیبه گزارش «تابناک با تو»؛ کاغذ دیواری سه بعدی یکی از زیباترین محصولات برای دکوراسیون داخلی خانه‌ها، مراکز اداری، مراکز تجاری و… است که در سال‌های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

همان‌طورکه می‌دانید تِرندهای دکوراسیون داخلی و دیزاین منازل یا محل کار همواره در حال تغییر است، اما در برخی از موارد مانند هزینه‌های بالا، سختی کار یا مسائلی مشابه، تعمیر و به‎روزسانی دکوراسیون داخلی به تعویق می‌افتد، اما اگر دقت کنید خواهید دید که کاغذ دیواری‌های سه بعدی یکی از شیوه‌های کم هزینه در این حوزه هستند.

کاغذ دیواری 3 بعدی به انواعی از کاغذ دیواری‌ها گفته می‌شود که روی آن‎ها اشکال سه بعدی چاپ شده‌اند. این کاغذ دیواری‌ها برای مکان‌های مختلف و متناسب با نوع کاربری محل طراحی شده‌اند.

این کاغذها در ایجاد نماهای نزدیک‌تر به واقعیت، نسبت به کاغذ دیواری پوستری موفق‌تر عمل مى‌کنند.

ویژگی های این کاغذ ها

سادگى در اجرا و قیمت مناسب این نوع کاغذ دیواری سبب شده که استفاده از آن در بین مردم طرفداران زیادی کسب کند. در سال‌های اخیر پیشرفت دکوراسیون داخلی در تکنولوژى‌های رایانه‌ای و گرافیکی باعث شده طرح‌های مختلف کاغذ دیواری 3 بعدی متناسب با سلیقه‌ی هر کس تولید شود.

طراحی داخلی با کاغذ دیواری سه بعدی

دسته بندی کاغذ دیواری 3 بعدی

کاغذ دیواری 3 بعدی اتاق کودک

کاغذ دیواری 3 بعدی منظره

پوستر سه بعدی شهر

کاغذ دیواری 3 بعدی گل و گیاهان

پوستر سه بعدی خلاقانه

مزایا:

قیمت یکسان با کاغذ دیواری‌های سفارشی معمولی

نصب آسان

قابلیت شست‎وشو

کاغذ دیواری 3 بعدی پذیرایی

یکی از مهم‌ترین قسمت‌های خانه، پذیرایی یا اتاق نشیمن است؛ بنابراین برای تزیین این قسمت از خانه می‌توان از این نوع کاغذ دیواری‌ها استفاده کرد. کاغذ دیواری 3 بعدی مختص اتاق نشیمن، دارای تنوع طرحی بسیار بالایی است و با تصاویر خاص مانند گل ها، مناظر طبیعی و… می‌تواند جلوه زیبایی به پذیرایی شما ببخشد.

طراحی داخلی با کاغذ دیواری سه بعدی

اتاق کودک

یکی دیگر از بخش‌هایی که می‌توان در آن از کاغذ دیواری 3 بعدی استفاده کرد، اتاق خواب و اتاق کودکان است. کاغذها و پوسترهای متنوع انیمیشنی با رنگ‌ها و شخصیت‌های بسیار زیبا برای اتاق کودکان وجود دارد که می‌توانید از آنها استفاده کنید.

کاغذ دیواری‌های سه بعدی این بخش از خانه را می‌توانید بر اساس ذوق، علاقه و سلیقه فرزندتان انتخاب کنید.

طراحی داخلی با کاغذ دیواری سه بعدی

منبع: دلتا

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv