10 ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند
bato-adv
کد خبر: ۱۴۹۵۵۸
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: 2019 July 05    -    ۱۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
اینستاگرام تنها صفحه‌ای برای عکس گذاشتن و سرگرم کردم دیگران نیست؛ این شبکه اجتماعی، به دلیل حجم زیاد کاربرانی که دارد، تبدیل به فضایی برای تبلیغات و به بیانی فروشگاه آنلاین شده است. بسیاری از اینفلوئنسر‌ها از شهرت خود استفاده کرده و در ازای دریافت مبلغی، محصولات برند‌های دیگر را تبلیغ می‌کنند.

10 ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند«تابناک باتو» اینستاگرام تنها صفحه‌ای برای عکس گذاشتن و سرگرم کردم دیگران نیست؛ این شبکه اجتماعی، به دلیل حجم زیاد کاربرانی که دارد، تبدیل به فضایی برای تبلیغات و به بیانی فروشگاه آنلاین شده است. بسیاری از اینفلوئنسر‌ها از شهرت خود استفاده کرده و در ازای دریافت مبلغی، محصولات برند‌های دیگر را تبلیغ می‌کنند. به جز بلاگر و اینفلوئنسرها، ستاره‌ها نیز از شهرت خود استفاده کرده و از این طریق بر دارایی خود می‌افزایند؛ اما هزینه‌ای که آن‌ها می‌گیرند با هم متفاوت است. اگر دوست دارید با ۱۰ ستاره هالیوودی که برای تبلیغات در صفحه اینستاگرام خود بیشترین هزینه را می‌گیرند، آشنا شوید، با ما همراه باشید.

 

کندال جنر

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

کندال جنر در حال حاضر یکی از بهترین سوپرمدل‌های جهان به حساب می‌آید. او شهرت خود را با حضور در برنامه تلویزیونی واقع‎نمای «پابه‌پای خانواده کارداشیان»‌ها به دست آورد و خیلی زود توانست در صنعت مد و فشن خودی نشان دهد. تصویر او روی جلد مجلات مشهوری، چون Seventeen، Vogue و Marie Claire چاپ شده است. علاوه بر آن، او روی دفیله‌های مشهوترین فشن شو‌های جهان راه رفته است. از این رو، طبیعی است که او برای تبلیغات در صحفه اینستاگرام خود رقم بالایی بگیرد. کندال برای هر پست تبلیغاتی خود ۵۰۰۰۰۰ دلار دریافت می‌کند.


لیونل مسی

 

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

زمانی که شما به اینفلوئنسر‌های اینستاگرام فکر می‌کنید، احتمالا آخرین افرادی که به ذهن‎تان می‌رسند، ورزشکاران هستند؛ اما لیونل مسی، بازیکن فوتبال اهل آرژانیتن، نهمین ستاره‌ای است که بیشترین هزینه را برای تبلیغات در صفحه‎اش می‌گیرد. این ستاره ۳۲ ساله، ۱۱۲ میلیون فالوور در اینستاگرامش دارد، از این رو طبیعی است که برای تبلیغات، هزینه بالایی را دریافت کند. او برای هر پستی که در صفحه‎اش می‌گذارد، ۵۰۰۰۰۰ دلار دریافت می‌کند. در واقع هزینه تبلیغات او با کندال جنر برابر است.


نیمار

 

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

نیمار بازیکن فوتبال برزیلی و یکی از پردرآمدترین اینفلوئنسر‌های جهان است. این ستاره که از سال ۲۰۰۳ تاکنون در زمینه فوتبال فعالیت دارد، اغلب به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان در نظر گرفته می‌شود؛ بنابراین طبیعی است که فالوور‌های او نیز به اندازه شهرتش باشند. او ۱۱۲ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد و برای هر پستی که تبلیغ می‌کند، ۶۰۰۰۰۰ دلار می‌گیرد. شاید با این تعداد فالوور، پرداخت چنین مبلغی طبیعی باشد!


جاستین بیبر

 

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

شکی نیست که جاستین بیبر یکی از تاثیرگذارترین ستاره‌های نسل خودش می‌باشد. در واقع او دست به هر کاری که بزند، از انتشار یک موزیک ویدیو گرفته تا ورود به یک رابطه جدید عاطفی، همیشه خبرساز می‌شود. از این رو، اینستاگرام او نیز همیشه فعال است. این ستاره هالیوودی برای هر پست تبلیغاتی که در صفحه‎اش منتشر کند، ۶۳۰۰۰۰ دلار می‌گیرد. برای او که سرمایه‌ای حدود ۲۶۵ میلیون دلار دارد، شاید این پول هیچ ارزشی نداشته باشد، اما مطمئن طرفداران زیادی را برای محصول تبلیغاتی‎اش جذب خواهد کرد.


راک

 

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

دواین جانسون که ما او را بیشتر با اسم راک می‌شناسیم، در حال حاضر گران‌ترین بازیگر هالیوود است. تجربه ثابت کرده که او تاکنون هر پست تبلیغاتی که در صفحه‌اش گذاشته، نتیجه بسیار خوبی گرفته و فروش بالایی را برای آن برند به همراه داشته است. او علاوه بر فعالیت در عرصه سینما، یک ورزشکار حرفه‌ای نیز هست، از این رو سبک زندگی سالمی دارد و بسیاری از مردم او را به همین دلیل دنبال کرده و الگوی خود قرار می دهند. او ۱۴۷ میلیون فالوور در اینستاگرامش دارد و برای هر تبلیغی که می‌کند، ۶۵۰۰۰۰ دلار می‌گیرد.


بیانسه

 

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

آیا تا به حال دیده‎اید که بیانسه در اینستاگرامش تبلیغ کند؟ بله. اما تبلیغات او با تبلیغات دیگران فرق دارد. در واقع تبلیغات او به گونه‌ای است که شما احساس نمی‌کنید او در حال تبلیغ است. در واقع او این کار را به قدری حرفه‌ای انجام می‌دهد که گویی خودش در حال استفاده از آن برند یا محصول می‌باشد. لباس آدیداسی که او به تن کرده را به یاد دارید؟ هیچ عکسی از او در حال تبلیغ ویتامین یا مخلوط کن نمی‌بینید. بیانسه که در حال حاضر یکی از قدرتمندترین سلبریتی‌های جهان است، برای هر پستی تبلیغاتی‎اش ۷۰۰۰۰۰ دلار می‌گیرد. مطمئنا برای برندهایی که به دنبال فروش بیشتری هستند، این رقم ارزشش را دارد.


کیم کاردارشیان

 

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

کیم کارداشیان یکی از اسطوره‌های شبکه‌های اجتماعی است. او حتی کتابی را در این زمینه که چگونه شبکه‌های اجتماعی می‌توانند موجب پیشرفت کار و درآمدزایی شوند، نوشته است. او خودش هم از طریق اینستاگرام توانست بر شهرت‎ و ثروتش بیافزاید و خود را الگویی برای فالوورهایش قرار دهد. او بر عکس بیانسه، تبلیغ هر برندی را که خودش قبول داشته باشد، می‌کند. اگر به صفحه اینستاگرام او نگاهی بیاندازید خواهید دید که او از چای‌های لاغری تا سفید کننده دندان و ویتامین‌های مختلف را تبلیغ کرده است. او برای هر کدامیک از این پست‌ها ۷۲۰۰۰۰ دلار می‌گیرد.


کریستیانو رونالدو

 

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

چه کسی باور می‌کند که یک فوتبالیست در شبکه‌های اجتماعی انقدر موفق باشد؟ کریستیانو رونالدو که یکی از بیشترین فالوور‌های جهان را در اینستاگرامش دارد، در زمینه تبلیغات نیز بسیار فعال است. این فوتبالیست پرتغالی با ۱۷۲ میلیون فالوور در اینستاگرام، برای هر پستی تبلیغاتی که منتشر می‌کند، ۷۵۰۰۰۰۰ دلار می‌گیرد.


سلنا گومز

 

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

ما نام ملکه اینستاگرام را به سلنا گومز داده‎ایم، از این رو که برای چندین سال متوالی بیشترین فالوور را در اینستاگرام داشته است. البته او اخیرا و به طور موقت اپلیکیشن اینستاگرام را از روی گوشی‎اش پاک کرده و گفته که این شبکه اجتماعی او را افسرده کرده است. با این اوصاف او برای هر پست تبلیغاتی که در صفحه‎اش به انتشار می‌گذاشت، ۸۰۰۰۰۰ دلار می‌گرفت.


کایلی جنر

 

۱۰ ستاره که گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارند

آیا فکرش را می‌کردید که کایلی جنر گران‌ترین تبلیغات اینستاگرام را دارد؟ البته جای تعجبی ندارد، زیرا زندگی کارداشیان‌ها و درآمدشان بیشتر از طریق همین شبکه اجتماعی می‌چرخد. کایلی جنر که این روز‌ها مشهورترین و ثروتمندترین عضو خانواده کارداشیان‌ها شده، برای هر پست تبلیغاتی در صفحه اش ۱ میلیون دلار می‌گیرد. در واقع اگر او در ماه چند تبلیغ داشته باشد، دیگر نیازی به کار‌های دیگر ندارد. مجله فوربز درآمد او را چیزی حدود ۹۰۰ میلیون دلار تخمین زده است.

برترین ها

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
2
31
در اين دنيا هيچ تناسبي بين درآمد افراد و شايستگي و زحمات آنها وجودندارد
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
2
22
من یه پسر هستم بیست و پنج ساله ...
باید شیش صبح برم سرکار تا بوق سگ تا شاید ماهی دو تومن بندازن جلوم ...
ناشناس
|
-
|
۱۶:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
11
5
خوشبختی به پول و ثروت نیست ، بیشتر ستاره ها مرگ غم انگیزی دارند !
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۷
لا اقل در همون زندگي شون مثل آدم زندگي كردند ه در بدبختي و فقر و ترس
معین
| |
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
به همین دلتو خوش کن نیست که ماها که سلبریتی نیستیم خیلی مرگ و زندگی خوبی داریم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار