تغییر عجیب انگشت دست یک مارگزیده
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۴۸۸۴۶
تاریخ انتشار: 2019 June 26    -    ۰۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۲
bato-adv
bato-adv
چیز‌هایی درباره مارگزیدگی شنیده بودم، اما آن یک مار کوچک بود و من اهمیتی ندادم، نیش آن دردی نداشت و به رغم آن، هرگز فکر نکردم که نیش مار بخواهد تا این حد بزرگ بشود، من به بیمارستان رفتم، به طوری که پزشکان برای خشک کردن خون، زخم را باز کردند، پس از آن انگشتم به حالت طبیعی خود بازگشت.

تغییر عجیب انگشت دست یک مارگزیده

تغییر عجیب انگشت دست یک مارگزیدهاختصاصی «تابناک باتو» ـ یک مار کوچک انگشت مردی را گزید و شکل آن را تغییر داد. بنا به گزارش «میرور»، یک مار کوچک به «اوستن ماکجی» که در حال جمع آوری فلزات از جنگلی در فرانکین ایالت تنسی بود حمله کرد. او که توسط مار گزیده شد، توجّه چندانی به این موضوع نکرد، زیرا نیش مار فاقد درد بود. اما در چند روز حجم انگشت او چندبرابر شد.

تغییر عجیب انگشت دست یک مارگزیده

اوستن می‌گوید: چیز‌هایی درباره مارگزیدگی شنیده بودم، اما آن یک مار کوچک بود و من اهمیتی ندادم، نیش آن دردی نداشت و به رغم آن، هرگز فکر نکردم که نیش مار بخواهد تا این حد بزرگ بشود، من به بیمارستان رفتم، به طوری که پزشکان برای خشک کردن خون، زخم را باز کردند، پس از آن انگشتم به حالت طبیعی خود بازگشت.

تغییر عجیب انگشت دست یک مارگزیده

امدادگران بر این باورند که او مورد حمله یک مار چوب قرار گرفته است. پزشکان خون اضافی در انگشت او را برداشتند و اکنون انتظار می‌رود، کامل بهبود یابد. اوستن می‌گوید هنگامی که پزشکان به او گفتند، او انگشت خود را خواهد داشت خیالش راحت شد، زیرا پیش از آن پزشکان به وی گفته بودند، ممکن است نیاز باشد تا انگشت او را قطع کنند، او اکنون اقدامات احتیاطی برای جلوگیری از قربانی شدن توسط حملات مار را می‌آموزد.

تغییر عجیب انگشت دست یک مارگزیده

او می‌گوید: حواستان را جمع کنید، قبل از اینکه چیزی را بردارید خوب به دور و اطراف آن نگاه کنید، مار‌های به ظاهر کوچک هم نیش‌های خطرناکی دارند، با این وجود اغلب قربانیان نیش مار پس از خوردن پادزهر چند ساعت پس از حمله بهبود می‌یابند.

گفتنی است مارگزیدگی وقتی رخ می‌دهد که مار نیش خود را وارد پوست فرد کند و از آن طریق، زهر مار وارد بدن گردد. در این موقع مراقبت‌های پزشکی برای فرد آسیب دیده ضروری است و اگر فرد به سرعت تحت درمان قرار نگیرد، نیش مار می‌تواند باعث مرگ او شود.

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv