خودروی حامل بنزین یک خانه را به آتش کشید+عکس
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۴۷۷۵۷
تاریخ انتشار: 2019 June 15    -    ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۰:۴۶
bato-adv
bato-adv

مسئول آتش نشانی شهرداری چابهار گفت: خودروی ۴۰۵ حامل بنزین یک خانه در گلشهر این شهر را به آتش کشید و خسارت مالی زیادی برجا گذاشت.

 ابوالحسن سراوانی، مسئول آتش نشانی شهرداری چابهار اظهار داشت: پس از وقوع آتش سوزی در یک خانه در محدوده گلشهر چابهار نیروهای آتش نشانی با تجهیزات کامل اعزام و در کمتر از نیم ساعت آتش را مهار کردند.

وی تصریح کرد: آتش نشانان شهرداری بندر چابهار با تلاش همه جانبه خودباعث نجات یافتن چهار نفر از اعضای خانواده گرفتار شده در حریق شدند.

خودروی حامل بنزین یک خانه را به آتش کشید+عکس

مسئول آتش نشانی شهرداری چابهار در تشریح جزئیات این حادثه گفت: در پی تماس یک شهروند با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری از وقوع حادثه حریق یک دستگاه خودروی پژوه ۴۰۵ حامل فرآورده نفتی از نوع بنزین در منزل مسکونی واقع در شهرک گلشهر خیابان محراب بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۲ گلشهر و ایستگاه یک به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: با کمترین زمان نیروهای آتش نشانی با سه دستگاه خودروی سنگین، یک دستگاه خودروی نیمه سنگین و یک دستگاه خودروی سبک حامل کف خاموش کننده در محل حاضر و نسبت به اطفا حریق که ۲۵ دقیقه بطول انجامید اقدام کردند.

سراوانی بیان کرد: در این حادثه ۲ آتش نشان دچار سوختگی سطحی و چهار نفر از اعضای خانواده دچار دود گرفتگی شدند که با حضور عامل اورژانس در محل حادثه اکسیژن تراپی و درمان شدند.

ایرنا

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv