پرده‌برداری شهره لرستانی از زندگی شخصی‌اش +عکس
bato-adv
کد خبر: ۱۴۷۷۱۶
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2019 June 14    -    ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰

شهره لرستانی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون با انتشار تصویری از صفحه اول شناسنامه‌اش در اینستاگرام، درباره زندگی خود نوشت: «این شناسنامه من - المثنی هم نیست نسخه اصل است دو صفحه دیگرش هم خالی است و هنوز پر نشده و هنوز وقت نکردم با شناسنامه جدید عوضش کنم...

چند نکته قابل توضیح است چون به کرات از من سووال می شود چه در ملاقات‌های حضوری و چه فضای مجازی- خصوصا که در برخی سایت‌ها خبر ازدواج من !! و حتی بچه‌های من آمده که برای خودم هم جالب بود!!

نکته ها: ١- من هرگز ازدواج نکرده ام هیچوقت تا به امروز -٢-من متولد تهران هستم و پدر و مادر و قوم و خویشان و اجداد و پیشینه‌ام لرستان زیسته‌اند-٣-تا چند روز دیگر - یعنی آخر خرداد ٥٣ ساله می شوم - و از میزان وقتی که حروم کردم و صرف رشد شخصی خودم نشد بسیار متاسفم-٤- تا یادم میاید ادمی هستم با اعتقادات عمیق و باورهای پاک به خداوند و کاینات و چرخه انرژی ها در جهان هستی.... به تمام مقدسین و کسانیکه برای دریافت حقیقت تلاش کردند احترام قایلم ...با امام حسین (ع) عهدی دارم بزرگ- و...نمی توانم در برابر بی عدالتی های اجتماع بی تفاوت باشم- ۳۲ سال فعالیت فرهنگی هنری دانشگاهی و مدیریتی و.... در کارنامه ام هست...با این همه در هیچ فرقه یا حزب یا دسته بندی یا باندی نبوده و نیستم - هرچند بواسطه شغلم که در اصل خود را نویسنده و کارگردان می دانم همه جور مطالعات و حضور اجتماعی و شرکت در آیین ها و مراسم و سفرهای گوناگون به قصد اشنایی با دیدگاه‌های مختلف داشته و دارم.... شیفته اشعار مولانا هستم ....و با فضای معنوی اشعار و داستانهایش خو گرفته ام ......من یک هنرمند مستقل هستم و به حیات وحش و حیوانات عشق می ورزم و به قوم لر که خواستگاه فرهنگی من است افتخار می کنم و معتقدم دیار لرستان پر از استعدادهای درخشانی است که پرورش نیافته و نادیده گرفته شده اند.....با این همه عشق دین و میهن ،، انسانی می اندیشم و تمام جهان را سرزمین خودم می دانم....و برای صلح جهانی و رفاه و امنیت، برای تمام مردم در سراسر دنیا هر روز دعا می کنم....

از تنها چیزی که بیزارم :دروغ و دروغگویانند و در زندگی شخصی و کاری هم همیشه صداقت داشته ام و به داشتن صداقت( هرچند مانع پیشرفتم شده) به خود می بالم.»

پرده‌برداری شهره لرستانی از زندگی شخصی‌اش +عکس

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
0
2
لطفاً کمی بیشتر در رابطه با این جمله : اعتقاد به چرخه انرژی ها در جهان هستی...!! شفاف سازی بفرمایید. آیا منظور همان نظرات و تئوری های معروف انیشتن در مورد تبدیل ماده و انرژی از شکلی به شکل دیگر است یا ؟ اینطور که به نظر می‌رسد ایشان دستی هم در فیزیک و ترمودینامیک مکانیک سیالات دارند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۵ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۴
1
2
قشنگ دنبال خواستگار میگرده
ماست فروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۳/۲۵
0
1
هیشکی به ماست خودش نمیگه ترشه
منم اگه بخوام از خودم بگم دو برابر بلکه چندین برابر فضیلتهایی که شما واسه خودت برشمردی، براتون ردیف میکنم
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار