سبک ملکه مراکش در لباس پوشیدن
bato-adv
کد خبر: ۱۴۶۵۱۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: 2019 June 03    -    ۱۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۰
للا سلما ملکه مراکش سبک خاصی در انتخاب لباس دارد. او در بیشتر اوقات با لباس سنتی مردم مراکش موسوم به قفطان مغربی دیده می‌شود. بیشتر عکس‌هایی که از او منتشر شده در قفطان مغربی گرانقیمتی به رنگ آبی است که سنگ دوزی شده و یک کمربند پهن سفید و گلدوزی‌هایی از جنس همان کمربند روی لباسش به چشم می‌خورد.

سبک ملکه مراکش در لباس پوشیدن«اختصاصی تابناک باتو» للا سلما ملکه مراکش سبک خاصی در انتخاب لباس دارد. او در بیشتر اوقات با لباس سنتی مردم مراکش موسوم به قفطان مغربی دیده می‌شود. بیشتر عکس‌هایی که از او منتشر شده در قفطان مغربی گرانقیمتی به رنگ آبی است که سنگ دوزی شده و یک کمربند پهن سفید و گلدوزی‌هایی از جنس همان کمربند روی لباسش به چشم می‌خورد. سگگ او از سنگ‌های آبی و کفش او هم برای ساده‌تر دیده شدن به همان رنگ است.

سبک ملکه مراکش در لباس پوشیدن

او همچنین در قفطان سبز زیتونی با گلدوزی‌های طلایی رنگ، بسیار دیده می‌شود. می‌گویند این لباس با رنگ سفید پوست و مو‌های قرمز او هماهنگی دارد.

او علاقه زیادی به کمربند دارد حتی وقتی لباس هایش ساده باشند نیز از آن غافل نمی‌شود. او در مناسبات رسمی از رنگ‌های روشن استفاده می‌کند. در انتخاب اکسسوار‌ها تنوع به خرج می‌دهد. مانند گردنبند مروارید با لباس مشکی و ست کردن گوشواره هایش با تاج فاخر پادشاهی. لباس‌های او پُر از جزئیات، گلدوزی‌های ظریف و استفاده از پارچه‌های براق و روشن است.

سبک ملکه مراکش در لباس پوشیدن

سلما بنانی با عنوان سلطنتی (شاهدخت للا سلما) متولد ۱۰ ماه مِه ۱۹۷۸ بانوی اول مراکش و همسر محمد ششم پادشاه مغرب و مهندس کامپیوتر می‌باشد.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Luxembourg
|
۰۶:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
12
28
جریان چیه همه کشورهای مسلمون عرب حجاب آزاده! یعنی ما از عرب ها هم مسلمون تریم؟یه جای کار ما عجیب میلنگه
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۵
همه چیز ما با دنیا متفاوته. برای مثال شما کجای دنیا اینقدر اختلاس و کلاهبرداری میبینید؟
ناشناس
| |
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۹
کی گفته عرب ها باید از ما مسلمون تر باشند؟! در میان عرب ها مسیحی و یهودی هم داریم. اسلام یک عقیده فراملی هست و ربطی به عرب و غیرعرب ندارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار