قتل یک زن در شب گناه
bato-adv
کد خبر: ۱۴۵۳۳۹
تعداد نظرات: ۵ نظر
تاریخ انتشار: 2019 May 20    -    ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰

مرد افغانستانی که در جریان رابطه پنهانی با یک زن او را به‌خاطر صدای بلند ضبط صوت به قتل رسانده بود پس از محاکمه به قصاص محکوم شد اما درست زمانی که یک قدم با چوبه دار فاصله داشت اولیای دم به شرط دریافت دیه از قصاص او گذشت کردند.

ماجرا از بیستم شهریور سال 94 شروع شد. فردی با پلیس تماس گرفت و خبر داد که زن جوانی به‌نام مینا در خانه‌اش به قتل رسیده است.

وقتی مأموران کلانتری 160 خزانه به محل جنایت رسیدند با جسد زن 30ساله روبه‌رو شدند که با پیچیدن روسری به دور گردنش او را خفه کرده بودند. تحقیقات پلیس آغاز شد و در نخستین مرحله بازجویی پسر دوازده ساله این زن به کارآگاهان گفت: دیشب مردی که دوست مادرم بود به او زنگ زد و گفت می‌خواهد به خانه ما بیاید. مادرم از او خواست ساندویچ هم برایمان بخرد. ساعتی بعد این مرد به خانه مان آمد و من به اتاقم رفتم ومشغول خوردن ساندویچ شدم.

مدتی بعد خوابم برد، صبح که از خواب بلند شدم به سراغ مادرم رفتم و دیدم که دیگر نفس نمی‌کشد.درپی اظهارات این پسر نوجوان، مرد 32 ساله‌ای به نام عتیق که میهمان شبانه این زن بود بازداشت شد.

او که در نخستین بازجویی‌ها سعی داشت منکر ماجرا شود سرانجام لب به اعتراف گشود و راز جنایت را برملا کرد.

او به‌ کارآگاهان گفت: شب حادثه با همسرم دعوایم شد و از خانه بیرون آمدم با مینا تماس گرفتم مدتی بود که باهم رابطه داشتیم، آن شب صدای ضبط صوت را ناگهان زیاد کرد من از او خواستم صدایش را کم کند اما یک سیلی به گوشم زد، من هم عصبانی شدم و با روسری که در اتاق بود او را خفه کرده و پا به فرار گذاشتم.

بدنبال اظهارات این متهم او در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار محاکمه و به اتهام قتل عمد به قصاص محکوم شد اما چون اولیای دم نتوانسته بودند تفاضل دیه را پرداخت کنند اظهار داشتند که به شرط دریافت دیه از حق قصاص خود گذشت خواهند کرد.

بدین ترتیب متهم پذیرفت و به شرط پرداخت دیه از قصاص نجات یافت.صبح دیروز این متهم به دادگاه کیفری منتقل شد وبا ثبت رضایت اولیای دم این پرونده به دادسرا ارجاع شد تا پرونده براساس درخواست نماینده دادسرا درباره مجازات عمومی متهم نیز تحت رسیدگی قرار گیرد.

ایران

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
0
3
ملت بد رد دادند. صدای ضبط بلند بوده گقته کمش کنه زنه سیلی زده اونم کشتتش !!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
0
6
یه افغان چطور میخواد دویست سیصد میلیون دیه جور کنه؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
1
6
و این مرد افغانی در ایران ماند تا زنایرانی دیگری را بکشد چون تازه عادی برایش شده باز هم قتل وفساد توسط افغانها حداقل اخراجش می کردید بی انصافها
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۰
0
0
هر سه نفر یعنی زن ، مرد و پسر راه را کج رفتند ...
محممد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۲/۳۱
0
0
چه قدر ما تو سری خور شدیم
آخر آنقدر بی غیرتی ،جوانان این وطن برای ناموس جنگیدند حالا این آقایان در کل ایران پخش شده‌اند و در همه جا مشغول هستند و الحمدالله زادولد خوبی هم دارند حالا دیگر در دانشگاه ها هم مشغول هستند و چند صباح دیگر انتظار دارند در اداره جات مشغول شوند و اگر هم ترتیب اثر داده نشه همه جا پر می‌کنند ایرانی‌ها نجات پرست هستند امیدوارم مسئولین یک مقدار به فکر جوانان خودمان هم باشند و این برادران افغان هم اگر به ایران میایند با ظابطه و قانونی بیایند خلاصه خوب نیست مملکت اینقدر ول باشه
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار