راز‌های حرفه ای‌ها برای چیدمان بهتر منزل
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۴۳۵۲۹
تاریخ انتشار: 2019 May 01    -    ۱۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۰
bato-adv
bato-adv
چطور وسایل را با فرش تنظیم کنید: سه راه تنظیم وسایل با فرش وجود دارد. فرش به اندازه کافی بزرگ باشد که همه سطح زمین را فرا بگیرد، این باعث می‌شود که منزل اشرافی‌تر بنظر بیاید. می‌توانید ۱۲ تا ۱۸ اینچ سطح زمین را خالی بگذارید. اگر شما اتاق کوچکی دارید پهن کردن یک فرش بهترین انتخاب است تا پهن کردن قالیچه‌های کوچک.

راز‌های حرفه ای‌ها برای چیدمان بهتر منزل

راز‌های حرفه ای‌ها برای چیدمان بهتر منزل«تابناک باتو» ـ طراح‌های منزل از قانون خاصی پیروی نمی‌کنند و قانون‌های سختی وجود ندارد. ما باید خلاقیت، اکتشافات و تصورات را بالا ببریم. به گزارش نمناک نکاتی وجود دارد که ما را راهنمایی می‌کند که به نتیجه درستی برسیم.

۱. وسایل اضافه را در اتاق استراحت قرار دهید: خانه را زیاد با وسایل شلوغ نکنید و فضا برای مانور قرار دهید. این خبر خوبی است برای افرادی که می‌خواهند از بودجه کم استفاده کنند و لازم نیست همه‌ی فضا‌های خانه را با وسایل پر کنید. بودجه را صرف وسایل زیاد نکنید بلکه صرف وسایل با کیفیت کنید.

۲. پوستر را در ارتفاع دست آویزان کنید: در گالری‌ها و موزه‌ها پوستر را در وسط و مرکز ۵۷ اینچ تا ۶۰ اینچ آویزان می‌کنند. (چشم متوسط انسان‌ها سطح ۵۷ اینچ می‌بیند.)

راز‌های حرفه ای‌ها برای چیدمان بهتر منزل۳. چطور وسایل را با فرش تنظیم کنید: سه راه تنظیم وسایل با فرش وجود دارد. فرش به اندازه کافی بزرگ باشد که همه سطح زمین را فرا بگیرد، این باعث می‌شود که منزل اشرافی‌تر بنظر بیاید. می‌توانید ۱۲ تا ۱۸ اینچ سطح زمین را خالی بگذارید. اگر شما اتاق کوچکی دارید پهن کردن یک فرش بهترین انتخاب است تا پهن کردن قالیچه‌های کوچک. فقط پایه‌های جلویی صندلی‌ها را روی فرش قرار دهید.

۴. جلب توجه ایجاد کنید: جلب توجه شما می‌تواند یک هود زیبا در آشپزخانه باشد یا یک تکه هنری در اتاق نشیمن یا یک تابلو در اتاق خواب باشد. چیز‌هایی را انتخاب کنید که جلب توجه می‌کنند مثل: شومینه و چراغ، چون با هم جلب توجه می‌کنند.

۵. سوی دید را در نظر بگیرید: جلب توجه از هر اتاق به اتاق دیگر متفاوت است. بهترین گزینه برای جلب توجه درست کردن ورودی خانه است، چون هر شخصی در ابتدا ورودی منزل را تماشا میکنند.

۶. ویرایش وسایل: اگر وسایلتان با هم تطبیق ندارد از آن استفاده نکنید، آن را کنار بگذارید شاید جای دیگر به کار آمد، مثلا منزل خود را عوض کردید و به جای بزرگتر نقل مکان کردید.

راز‌های حرفه ای‌ها برای چیدمان بهتر منزل
۷. مقیاس متفاوت: وسیله‌ای که در مغازه خوب بنظر می‌آید ممکن است در منزل شما مثل فیلی در یک اتاق باشد یا ممکن است خیلی کوچک باشد؛ بنابراین مقیاس خیلی مهم است.

۸. اضافه کردن لامپ: در آشپزخانه کابینت‌ها با چراغ هستند و همه‌ی چراغ‌ها در ساخت یکی نیستند و نور متفاوت دارند و همین چراغ‌ها جلب توجه زیادی می‌کنند.

۹. ایجاد درخشندگی با وسایل متناسب: بستگی به شخصیت شما دارد که از چه وسایلی برای آراستن استفاده کنید. هر چه بیشتر سعی کنید نتیجه بهتری هم می‌گیرید. هماهنگی وسایلی که با هم متناسب نیستند جلوه زیبایی به منزل نمی‌دهد، مثل:صندلی مربعی یا یک قفسه کتاب و یک لوستر بزرگ در یک اتاق منظم نتیجه خیلی رضایت بخشی ندارد.

۱۰. همه‌ی خلاقیت‌هایی که بر حسب علاقه است را کنار بگذارید: راهنما داشتن باعث یک شروع خوب میشود حتی اگر بعضی وسایل با فضا سازگار نباشد. چیدمان دکوراسیون به چیدمان مدرن معنی نمی‌شود، با یک راهنمای مناسب می‌توانید دکوراسیون زیبایی داشته باشید.
نمناک

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv