اعطای کمک ۶تا ۱۲میلیونی برای سیل‌زدگان
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۴۲۹۳۹
تاریخ انتشار: 2019 April 25    -    ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۰
bato-adv
bato-adv

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: به افرادی که خانه خود را در اثر سیلاب اخیر از دست داده‌اند در روستاها 6 و در شهر‌ها 12 میلیون تومان کمک هزینه برای اسکان داده می‌شود.

علیرضا تابش دیشب در جلسه‌ شورای مسکن استان لرستان، بیان کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آماده است که فعالیت‌های خود را در مناطق سیل زد آغاز کند و در همین راستا در حال دریافت اطلاعات مربوط به حریم رودخانه در روستاها و شهرهای آسیب دیده است.

وی با بیان اینکه 300 خانه در شهر پلدختر باید تعمیر یا جابه‌جا شوند، افزود: در جلسه امشب زمین‌های دولتی موجود در شهر پلدختر را بررسی کردیم و تعدادی گزینه مشخص شد که در روزهای آینده با توجه به نظر مردم یکی از این موارد را برای واگذاری به افراد سیل زده انتخاب خواهیم کرد.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اظهار کرد: در این جلسه تصویب شد به افرادی که خانه خود را در اثر سیلاب اخیر از دست داده‌اند کمک هزینه‌ای برای اسکان این به آنها داده شده و مردم نیز خود به هر شکلی که تمایل داشته باشند می‌توانند که از این هزینه استفاده کنند.

تابش در بخش پایانی صحبت‌های خود تصریح کرد: با صاحبان خانه‌های مسکن‌ مهر که در شهرستان پلدختر خالی هستند هماهنگی‌هایی صورت گرفته که این افراد منازل خود را به افراد سیل زده با قیمتی کمتر از نرخ موجود شهر اجاره دهند همچنین بنیاد مسکن تا زمانی که وضعیت مردم پلدختر به حالت عادی بازنگردد در کنار آنها خواهد ماند.

فارس

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv