آغاز فروش گوشت تنظیم بازاری از اول اردیبهشت
bato-adv
کد خبر: ۱۴۲۰۳۳
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2019 April 15    -    ۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۵

همزمان با افزایش قیمت گوشت در بازار، دولت تصمیم به مداخله در بازار گرفت و از طریق عرضه گوشت با قیمت دولتی تلاش کرد بازار را مدیریت کند.

گوشت هایی که با ارز 4200 تومانی وارد کشور شده بودند، از طریق فروشگاه های زنجیره ای که مسئول توزیع گوشت تنظیم بازاری بودند، بین مردم توزیع شد.

ولی از چند روز قبل رسماً فروش گوشت تنظیم بازاری در این فروشگاه ها متوقف شد. مشاهدات میدانی تسنیم از سطح شهر حکایت از آن دارد که به تازگی برخی از فروشگاه های زنجیره ای با درج اطلاعیه ای با این مضمون که " در این فروشگاه گوشت تنظیم بازاری توزیع می شود" نسبت به فروش گوشت تنظیم بازاری اقدام می کنند اما قیمت فروش این گوشت ها با دور قبل تفاوت دارد.

فروشگاه ها می گویند: دور جدید فروش گوشت تنظیم بازاری در حالی آغاز شده که این گوشت ها با ارز نیمایی وارد شده اند و طبیعتاً گرانتر از گوشت هایی هستند که با ارز 4200 تومانی وارد شدند.

بنابراین زین پس گوشت تنظیم بازاری با ارز نیمایی در فروشگاه های زنجیره ای توزیع می شود. برخی از این فروشگاه ها اعلام کرده اند که از اول اردیبهشت گوشت تنظیم بازاری با ارز نیمایی فروخته می شود.

کسب اطلاع تسنیم حکایت از آن دارد که گوشت گوساله تنظیم بازار که یکی از شرکت ها قبلاً با ارز 4200 تومان وارد کرده بود هنوز در بازار هست ولی تا 5 روز دیگر قطع می شود.

توقف واردات گوشت قرمز با ارز 4200 تومانی غیر قانونی است

تسنیم

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حمیدخان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
0
1
مددجویان کمیته امداد و بهزیستی و زنان سرپرست خانوار و شاغلان و باز نشستگان با حقوق کمتر از 3 میلیون تومان و همه افرادی که
درآمدشان زیر خط مرگ است باید در اولویت خرید گوشت باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۸/۰۱/۲۶
0
1
اين گوشت هايي كه ميگين ، كجا توزيع ميشه؟ ما كه حتي يك گرم از اين گوشت هاي وارداتي تا به حال به دستمون نرسيده !!! همه اش نصيب رستورانه ، هتل ها ، مهمانسراها و ديگر ارگانهاي دولتي و وابستگان ميشه نه مصرف كننده بدبخت .
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار