درگیری لفظی شدید جیم کری و نوه دیکتاتور سابق ایتالیا
bato-adv
کد خبر: ۱۴۱۳۱۴
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: 2019 April 08    -    ۱۹ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
جیم کری که اخیراً به دلیل یکی از نقاشی‌هایش، وارد یک درگیری لفظی توئیتری با نوه بنیتو موسولینی شده بود، گفته است در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا جدی‌تر وارد میدان می‌شود. جیم کری با بسیاری از کارتون‌هایش سیاست‌های معاصر را مورد انتقاد قرار داده است،

درگیری لفظی شدید جیم کری و نوه دیکتاتور سابق ایتالیا«تابناک باتو» جیم کری که اخیراً به دلیل یکی از نقاشی‌هایش، وارد یک درگیری لفظی توئیتری با نوه بنیتو موسولینی شده بود، گفته است در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا جدی‌تر وارد میدان می‌شود. جیم کری با بسیاری از کارتون‌هایش سیاست‌های معاصر را مورد انتقاد قرار داده است، مخصوصاً سیاست‌هایی که توسط دونالد ترامپ اتخاذ می‌شود؛ اما او می‌گوید در حال حاضر بیش از حد زود است که بخواهد در مورد انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۲۰ نظر بدهد.

درگیری لفظی شدید جیم کری و نوه دیکتاتور سابق ایتالیا

او گفت: ماه پیش از انتخابات کارم را شروع می‌کنم؛ وقتی که بیشتر نامزد‌ها کنار رفته باشند و باقی مانده‌ها شعارهای‌شان را شکل داده باشند و بدانند درباره چه چیزی صحبت می‌کنند.

جیم کری در مراسم «سینماکان» همچنین درباره مجادلاتش با الساندرا موسولینی که یکی از اعضای پارلمان اروپاست به ورایتی گفت: کمی آزاردهنده است که او در دولت کار می‌کند، نه به خاطر اینکه او در دولت است، بلکه به خاطر اینکه مشخصاً از بدطینتی و شرارت حمایت می‌کند.

درگیری لفظی شدید جیم کری و نوه دیکتاتور سابق ایتالیا

فعالیت‌های این بازیگر و هنرمند سیاسی اخیراً بحث‌برانگیز شده است؛ به‌خصوص زمانی که تصویری از نقاشی جدید خود را در توئیتر به اشتراک گذاشت و بنیتو موسولینی و معشوقه‌اش کلارتا پتاچی را در حالی نشان می‌داد که از پا آویزان شده‌اند. او زیر نقاشی نوشته بود: اگر می‌خواهید بدانید نتیجه فاشیسم چه چیزی می‌شود، فقط از بنیتو موسولینی و معشوقه‌اش کلارتا بپرسید.

الساندرا نوه بنتیو موسولینی بعد از انتشار این نقاشی در توئیتر خود و خطاب به کری نوشته بود: تو یک آشغال هستی.

کری گفت: او هر وقت بخواهد می‌تواند کارتون را برعکس کند. آن وقت این‌طور به نظر می‌رسد که پدربزرگش دارد از ذوق و شوق بالا و پایین می‌پرد. راه‌حلش همین است. فقط باید آن اخم را هم برعکس کند.

مهر

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
4
17
جیم کری یه انسان ازاده است....
پاسخ ها
ناشناس
| |
۱۸:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۹
یک انسان آزاده نمی تونه از چنین اعدامی حمایت کنه
بیشتر دنبال ایجاد هیاهو هست
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
آخرین اخبار