هوای تهران سردتر می‌شود
bato-adv
bato-adv
کد خبر: ۱۳۹۱۳۷
تاریخ انتشار: 2019 March 14    -    ۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۹
bato-adv
bato-adv

اداره کل هواشناسی استان تهران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: دمای هوا چهار تا هفت درجه طی سه روز آینده کاهش می‌یابد.

براساس بررسی و تحلیل آخرین داده‌ها و نقشه‌های پیش یابی هواشناسی، امروز آسمان تهران نیمه ابری، از بعدازظهر افزایش ابر و وزش باد و در پاره‌ای از نقاط (بخصوص در مناطق غربی و جنوبی) گاهی وزش باد شدید، اواخر وقت احتمال بارش پراکنده وجود دارد.
با ورود سامانه بارشی از اوایل وقت جمعه تا اواخر وقت افزایش ابر و در بعضی ساعات رگبار باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید (بخصوص در مناطق غربی و جنوبی) پیش بینی می‌شود.
همچنین در ارتفاعات و شمال استان رگبار باران و برف، گاهی رعد و برق، مه و گاهی وزش باد شدید و کولاک برف پیش بینی و از اواخر وقت جمعه از میزان ابر‌ها کاسته می‌شود.
در این اطلاعیه به رانندگان توصیه شده است: به دلیل لغزندگی جاده‌ها و کاهش دید، جهت عبور از جاده‌های کوهستانی و برف گیر تمهیدات لارم را در نظر بگیرند.
کمینه و بیشینه دمای هوای پایتخت در روز‌های پنجشنبه، جمعه و شنبه به ترتیب (۱۱ و ۲۱)، (۵ و ۱۴) و (۷ و ۱۶) درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.
ورامین و فرودگاه امام خمینی (ره) با ۲۱ درجه و فیروزکوه - امین آباد با منفی ۳ درجه سانتیگراد به ترتیب گرمترین و سردترین نقاط استان طی ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.

خبرآنلاین

bato-adv
bato-adv
نام:
ایمیل:
* نظر:
bato-adv
bato-adv
آخرین اخبار
bato-adv